Hakkımızda

2005 yılında kurulan MOLAR KİMYA, sektörünün çok farklı alanlarında özel ürünlerin satış ve pazarlamasını yapmıştır. Sürekli büyüyerek çalışmalarını devam ettiren firmamız inovatif düşünmeyi öncelik haline getiren bir anlayışla ilerlemesini devam ettirmiştir. 

Kurulduktan 3-4 sene sonra, tedariğini yaptığımız binlerce ürünü, internet üzerinden fiyatlarıyla birlikte, kullanıcılara ulaştırmak, o zamanın şartlarına göre çok farklı ve riskli bir fikirdi. Bu fikri eyleme geçirmek ise, sektöründe bilinir olmanın kapısını açan ilk adım oldu. 

Güvenilir, doğru hammaddeleri kısa sürede tedarik edip, siz değerli müşterilerimize hızlı ulaştırmak ise, güvenilirlik sağlamanın ilk adımı oldu.

Çok kısa sürede binlerce firmanın, tanıdığı, güvendiği, internet üzerinden ürün sorguladığı ve satın aldığı bir firma olduk.

Gıdadan, inşaata, eğitim kurumlarından, hastanelere kadar, yüzlerce sektörün temas kurduğu bir firma olmamız ve cari müşterilerimizin sayısının her geçen gün artıyor olması, bizlerin mutluluğunu daha farklı bir hale getiriyor.

Bulunabilirliği az olan ve tedariği zor olan hammaddeleri, özel formülasyon kimyasalları, gıda katkı ve içecek hammaddelerini, internet üzerinden daha kolay bulunabilir hale getirmek, gelişen ülkemize ve büyüyen firmalarına daha fazla değer katarak, sektörünün internet ortamındaki en önemli temsilcisi olmak hedefi ile yolumuza devam edeceğiz.

Optimum süre içinde maksimum sayıda hammadde ve kimyasal bulabileceğiniz firmamız, sektörel tecrübesiyle ürün yelpazesini çoğaltmak üzerine daha çok çalışacak...