YEŞİL ELMA AROMALI KONSANTRE İÇECEK

1 Litre Yeşil Elma Aromalı Konsantre Şurup İle, 10 Litre İçecek Yapılır. (1+9)

  • Ürün Kodu: AC10082
  • Kargo Ücreti: Kargo Bedava
  • Ambalaj: 25 kg
375,84 TL

Elma Aromalı İçecek Konsantresi - 25 Kg

Ambalaj 

: 

25 Kg 

Çözündüğü Form 

Suda çözünür 

Ürün Menşei 

: 

Türkiye 

Kullanım Oranı 

: 

1 Birim Şurup / 9 Birim Su

Fiziksel Hali 

: 

Sıvı 

Ürün Çıkış Noktası

: 

Gaziantep veya İzmir'den Sevk Edilir

Elma Aromalı İçecek Konsantresi Kullanım Alanları:

Aromalı içecek şurupları birçok yerde, ekonomik içecek hazırlamak, dağıtmak ve satmak için uygundur. Örneğin; pet şişelerde ve bardaklarda aromalı içecek üreten işletmelerde, gazlı içecek üreten işletmelerde, içeceklerin çokca tüketildiği oteller, restorantlar, yemek fabrikaları (catering), spor tesisleri, dinlenme tesisleri, davet organizasyonları ve pastanelerde, şerbetlik içecek makinası ile satış yapan yerlerde ve soğuk içecek otomatlarında kullanılır. Ayrıca kendi işletmesinde çalışanlarına, misafirlerine, müşterilerine ikram yapmak isteyen tüm firmalar içinde hazırlaması kolay ve ekonomik bir içecektir. 

Aromalı içecek konsantre şuruplar; toz içeceklere göre birçok avantaja sahiptir.  Örneğin, içeceği hazırladıktan sonra karıştımak gerekmemektedir. Ancak toz içecekler sulandırıldıktan sonra, çökme yapmaması için sürekli  karıştırılması gerekmektedir. Bu özelliği sayesinde elektrik giderinden avantaj sağlanmaktadır. Ayrıca toz içeceklere göre daha natural bir içerik ve lezzete sahiptir.

Elma Aromalı İçecek Konsantresi Kullanım Oranı:

Elma aromalı şurup 1+9 konsantre de olup oldukça ekonomik bir üründür. Elma meyve suyu tadı ve görünüme sahiptir. İçeceği hazırlamak için 1 birim (yada litre) şurup alınıp üzerine 9 birim (yada litre) su ilave etmek yeterlidir. Böylelikle 1 litre şurupdan 10 litre içecek yapılır. **Ürün görselleri temsili olarak verilmiştir. Sevki yapılan ürünle yukarda resmi olan ambalaj şekli ve ürüne ait renk değerleri arasında farklılık olabilmektedir.

** Burada bulunan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım talimatı veya kullanım tavsiyesi değildir.Kullanım amacınıza uygun küçük denemelerle ürünün kullanım  oranını , kullanım şeklini, üretiminize uygunluğunu siz belirleyebilirsiniz.

**Yukarıda yazan maddeleri dikkatle okuyunuz, dikkat etmemenizden kaynaklanan maddi zarar ve ziyanlardan,  kaza ve sağlık sorunlarından firmamız sorumlu değildir.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 

Elma aromalı içecek şurup şurubu konsantre konsantresi ne demektir, ne işe yarar, nerede nerelerde kullanılır, hangi sektörde sektörlerde kullanılır, formülü nedir, teknik bilgi kullanım alanları nerelerdir, kullanılan alanlar, kullanılırmı, kullanım amacı, hakkında bilgi, görünüşü nasıldır, sıvımı sıvımıdır, tozmu tozmudur, ambalaj şekli nasıldır, nede nerede nerelerde suda alkolde yağda suda çözünür çözülür çözünürmü çözülürmü, nerde nerede nerelerde satılır, satışını yapan satan firma firmalar eticaret internet sitesi siteleri hangileridir kimlerdir, nerede bulunur, bulabilirim alabilirim, satıcıları kimlerdir, içecek hammaddeleri hammaddesi  firmaları, kaç lira, kaç tl, fiyatı, satış, satışı, satış fiyatı, fiyatı nedir, ambalaj bidon çuval kilo kilogram kg litre lt fiyatı nedir, kaç para, nereden alabilirim bulabilirim, kullanılan  kullandığı. meyve suyu hammadde fiyatları, sanayide endüstride sanayisinde kullanılan hammaddeler, almak istiyorum, temin tedarik temini tedariği edebileceğim bulabileceğim yerler firmalar siteler, kimyasal firması firmaları ticaret internet eticaret siteleri, satın alma, alabileceğim yerler, satın al.

  • Ürün görselleri temsili olarak verilmiştir. Sevki yapılan ürünle yukarda resmi olan ambalaj şekli ve ürüne ait renk değerleri arasında farklılık olabilmektedir.
  • Burada bulunan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım talimatı veya kullanım tavsiyesi değildir.Kullanım amacınıza uygun küçük denemelerle ürünün kullanım oranını , kullanım şeklini, üretiminize uygunluğunu siz belirleyebilirsiniz.
  • Bu ürünleri el yüz ve gözünüze temas ettirmeyiniz, yutmayınız
  • Ürünün kullanım kılavuzunda yazıldığı gibi kullanınız.