HURMA AROMALI KONSANTRE İÇECEK

1 Litre Hurma Aromalı Konsantre Şurup İle, 10 Litre İçecek Yapılır.

  • Ürün Kodu: AC10142
  • Kargo Ücreti: Kargo Bedava
  • Ambalaj: 25 kg
430,92 TL

Hurma Aromalı İçecek Konsantresi - 25 Kg

Ürün  ve sipariş ile ilgili olarak  0342 337 22 83 – 0533 272 71 26 nolu hatlarımızdan destek alabilirsiniz.

Ambalaj 

: 

25 Kg 

Çözündüğü Form 

Suda çözünür 

Ürün Menşei 

: 

Türkiye 

Kullanım Oranı 

: 

1 Birim Şurup / 9 Birim Su

Fiziksel Hali 

: 

Sıvı 

Ürün Çıkış Noktası

: 

Gaziantep veya İzmir'den Sevk Edilir

Hurma Aromalı İçecek Konsantresi Kullanım Alanları:

Aromalı içecek şurupları birçok yerde, ekonomik içecek hazırlamak, dağıtmak ve satmak için uygundur. Örneğin; pet şişelerde ve bardaklarda aromalı içecek üreten işletmelerde, gazlı içecek üreten işletmelerde, içeceklerin çokca tüketildiği oteller, restorantlar, yemek fabrikaları (catering), spor tesisleri, dinlenme tesisleri, davet organizasyonları ve pastanelerde, şerbetlik içecek makinası ile satış yapan yerlerde ve soğuk içecek otomatlarında kullanılır. Ayrıca kendi işletmesinde çalışanlarına, misafirlerine, müşterilerine ikram yapmak isteyen tüm firmalar içinde hazırlaması kolay ve ekonomik bir içecektir. 

Aromalı içecek konsantre şuruplar; toz içeceklere göre birçok avantaja sahiptir.  Örneğin, içeceği hazırladıktan sonra karıştımak gerekmemektedir. Ancak toz içecekler sulandırıldıktan sonra, çökme yapmaması için sürekli  karıştırılması gerekmektedir. Bu özelliği sayesinde elektrik giderinden avantaj sağlanmaktadır. Ayrıca toz içeceklere göre daha natural bir içerik ve lezzete sahiptir.

Hurma Aromalı İçecek Konsantresi Kullanım Oranı:

Hurma aromalı şurup 1+9 konsantre de olup oldukça ekonomik bir üründür. Hurma meyve suyu tadı ve görünüme sahiptir. İçeceği hazırlamak için 1 birim (yada litre) şurup alınıp üzerine 9 birim (yada litre) su ilave etmek yeterlidir. Böylelikle 1 litre şurupdan 10 litre içecek yapılır. 

Hurma Aromalı İçecek Konsantresi Nasıl Tedarik Edebilirim?

Online mağazamız üzerinden Güncel Hurma aromalı içecek konsantresi fiyatlarını görebilir ve ihtiyacınıza göre farklı ambalaj boyutlarında Hurma aromalı içecek konsantresi satın alabilirsiniz. Dilerseniz 0342 337 22 83 – 0533 272 71 26 nolu hattımız üzerinden telefonla Hurma aromalı içecek konsantresi siparişi verebilirsiniz.

Hurma Aromalı İçecek Konsantresi Ambalaj Boyutları Nelerdir?

Sitemiz üzerinden 25, 10, 5 Kg boyutlarında Hurma aromalı içecek konsantresi şurubu temin edebilirsiniz. Farklı  ağırlıklarda Hurma aromalı içecek konsantresi tedarik etmek isterseniz, bize telefonla ulaşabilirsiniz.

Kimyasalfiyatlari.com  güvencesiyle artık Hurma aromalı içecek konsantresi nereden temin edebilirim?, nasıl sipariş verebilirim?, nerede satılır? diye düşünmenize gerek yok. En uygun fiyatlı hurma aromalı içecek konsantresi siparişi vermek için yapmanız gereken tek şey sitemizi takip etmek. Üyeliksiz alışveriş özelliğimiz ile sitemize üye olmadan, kredi kartı bilgilerinizi vermeden kolayca sipariş verebilirsiniz.

**Ürün görselleri temsili olarak verilmiştir. Sevki yapılan ürünle yukarda resmi olan ambalaj şekli ve ürüne ait renk değerleri arasında farklılık olabilmektedir.

** Burada bulunan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım talimatı veya kullanım tavsiyesi değildir.Kullanım amacınıza uygun küçük denemelerle ürünün kullanım  oranını , kullanım şeklini, üretiminize uygunluğunu siz belirleyebilirsiniz.

**Yukarıda yazan maddeleri dikkatle okuyunuz, dikkat etmemenizden kaynaklanan maddi zarar ve ziyanlardan,  kaza ve sağlık sorunlarından firmamız sorumlu değildir.

Hurma Aromalı İçecek Konsantresi ya da diğer içecek hammaddelerinin siparişini, üyeliğe gerek olmadan kimyasalfiyatlari.com sitemizden verebilirsiniz. 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 

Hurma aromalı içecek şurup şurubu konsantre konsantresi ne demektir, ne işe yarar, nerede nerelerde kullanılır, hangi sektörde sektörlerde kullanılır, formülü nedir, teknik bilgi kullanım alanları nerelerdir, kullanılan alanlar, kullanılırmı, kullanım amacı, hakkında bilgi, görünüşü nasıldır, sıvımı sıvımıdır, tozmu tozmudur, ambalaj şekli nasıldır, nede nerede nerelerde suda alkolde yağda suda çözünür çözülür çözünürmü çözülürmü, nerde nerede nerelerde satılır, satışını yapan satan firma firmalar eticaret internet sitesi siteleri hangileridir kimlerdir, nerede bulunur, bulabilirim alabilirim, satıcıları kimlerdir, içecek hammaddeleri hammaddesi  firmaları, kaç lira, kaç tl, fiyatı, satış, satışı, satış fiyatı, fiyatı nedir, ambalaj bidon çuval kilo kilogram kg litre lt fiyatı nedir, kaç para, nereden alabilirim bulabilirim, kullanılan  kullandığı. meyve suyu hammadde fiyatları, sanayide endüstride sanayisinde kullanılan hammaddeler, almak istiyorum, temin tedarik temini tedariği edebileceğim bulabileceğim yerler firmalar siteler, kimyasal firması firmaları ticaret internet eticaret siteleri, satın alma, alabileceğim yerler, satın al.

  • Ürün görselleri temsili olarak verilmiştir. Sevki yapılan ürünle yukarda resmi olan ambalaj şekli ve ürüne ait renk değerleri arasında farklılık olabilmektedir.
  • Burada bulunan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım talimatı veya kullanım tavsiyesi değildir.Kullanım amacınıza uygun küçük denemelerle ürünün kullanım oranını , kullanım şeklini, üretiminize uygunluğunu siz belirleyebilirsiniz.
  • Bu ürünleri el yüz ve gözünüze temas ettirmeyiniz, yutmayınız
  • Ürünün kullanım kılavuzunda yazıldığı gibi kullanınız.