AHUDUDU AROMALI ICE SLUSH ŞURUP

1 Litre Ahududu Aromalı Şurup İle, 6-7 Litre Karlı Buzlu İçecek Yapılır.

  • Ürün Kodu: BC05001
  • Kargo Ücreti: Kargo Bedava
  • Ambalaj: 25 kg
478,44 TL

Ahududu Slush Şurubu - 25 Kg

Ambalaj 

: 

25 Kg 

Çözündüğü Form 

Suda çözünür 

Ürün Menşei 

: 

Türkiye 

Kullanım Oranı 

: 

1 Birim Şurup / 5 Birim Su

Fiziksel Hali 

: 

Sıvı 

Ürün Çıkış Noktası

: 

Gaziantep veya İzmir'den Sevk Edilir

 Etiket İçeriği:

Ahududu slush şurubu içerisinde bulunan hammaddeler ve E kodları, Üretim izin numarası, Üretim tarihi, Son kullanma tarihi.

Ek Bilgiler:

Ahududu slush granita şurubu Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmiş gıda aromalı içecek şurubu olup, ürüne ait tüm belgeler istenildiği takdirde ürünle beraber gönderilmektedir.

 Ahududu Slush Şurubu Özellikleri:
Ahududu slush ürünü sıvı formda su bazlı şurubtur . Ahududu ice slush şurubuna; ahududu granita, ahududu karlama, ahududu karbuz, ahududu karlı içecek, ahududu buzlu içecek, ahududu karsambaç şurubu diye de adlandırılır.

Ahududu Slush Şurubu Kullanım Alanları:

Ahududu slush şurubu kullanım alanları şöyledir; meybuz, karbuz, fişek diyede bilinen ve ambalajlı satılan buzlu ürünlerin yapılmasında kullanılır, ıce slush tarzı buzlu içecek yapan ve satan oteller, restorantlar, yemek firmaları, spor tesisleri, dinlenme tesisleri, pastaneler ve buna benzer tüm işletmeler, davet organizasyon firmaları, buzlu içecek otomatı çalıştıranlar vb. firmalar bu ürünü kullanırlar.

 Ahududu Slush Şurubu Kullanım Oranı:

Buzlu içeceği hazırlamak için bu şurupdan 1 birim alınıp üzerine 4-5 birim su ilave edilerek buzlu içecek yapılır. Bu durumda 1/6 oranında 1 litre granita şurubundan 7 litre ice slush hazırlanmaktadır. Makinanızın çalışması durumuna göre bu oranı 1/8' e kadar çıkarabilir, yani 1 litre şuruba 7 litre su ilave ederek 9 litre civarında buzlu içecek hazırlayabilirsiniz.

**Ürün görselleri temsili olarak verilmiştir. Sevki yapılan ürünle yukarda resmi olan ambalaj şekli ve ürüne ait renk değerleri arasında farklılık olabilmektedir.

** Burada bulunan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım talimatı veya kullanım tavsiyesi değildir.Kullanım amacınıza uygun küçük denemelerle ürünün kullanım  oranını , kullanım şeklini, üretiminize uygunluğunu siz belirleyebilirsiniz.

**Yukarıda yazan maddeleri dikkatle okuyunuz, dikkat etmemenizden kaynaklanan maddi zarar ve ziyanlardan,  kaza ve sağlık sorunlarından firmamız sorumlu değildir.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ahududu ice slush, granita, karlama, buzlu içecek karsanbaç, karsambaç, karbuz ne demektir, ne işe yarar, nerede nerelerde kullanılır, hangi sektörde sektörlerde kullanılır, formülü nedir, teknik bilgi kullanım alanları nerelerdir, kullanılan alanlar, kullanılırmı, kullanım amacı, hakkında bilgi, görünüşü nasıldır, sıvımı sıvımıdır, tozmu tozmudur, ambalaj şekli nasıldır, nede nerede nerelerde suda alkolde yağda suda çözünür çözülür çözünürmü çözülürmü, nerde nerede nerelerde satılır, satışını yapan satan firma firmalar eticaret internet sitesi siteleri hangileridir kimlerdir, nerede bulunur, bulabilirim alabilirim, satıcıları kimlerdir, içecek hammaddeleri hammaddesi  firmaları, kaç lira, kaç tl, fiyatı, satış, satışı, satış fiyatı, fiyatı nedir, ambalaj bidon çuval kilo kilogram kg litre lt fiyatı nedir, kaç para, nereden alabilirim bulabilirim, kullanılan  kullandığı. İçecek hammadde fiyatları, sanayide endüstride sanayisinde kullanılan hammaddeler, almak istiyorum, temin tedarik temini tedariği edebileceğim bulabileceğim yerler firmalar siteler, kimyasal firması firmaları ticaret internet eticaret siteleri, satın alma, alabileceğim yerler, satın al.

 
  • Ürün görselleri temsili olarak verilmiştir. Sevki yapılan ürünle yukarda resmi olan ambalaj şekli ve ürüne ait renk değerleri arasında farklılık olabilmektedir.
  • Burada bulunan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım talimatı veya kullanım tavsiyesi değildir.Kullanım amacınıza uygun küçük denemelerle ürünün kullanım oranını , kullanım şeklini, üretiminize uygunluğunu siz belirleyebilirsiniz.
  • Bu ürünleri el yüz ve gözünüze temas ettirmeyiniz, yutmayınız
  • Ürünün kullanım kılavuzunda yazıldığı gibi kullanınız.