4 lü KARMA ICE SLUSH ŞURUP

Karma İce Slush - Herbiri 5kg Olan, 4 Bidon Farklı Ürün XYZS55

  • Ürün Kodu: BC5KAR**
  • Kargo Ücreti: Kargo Bedava
  • Ambalaj: 20 kg
480,60 TL
Karma Ice Slush Şurubu - 20 Kg
Ürün; 5 kilogramlık 4 adet seçeceğiniz farklı ice slush şuruplarından oluşmaktadır. Ahududu, Ananas, Böğürtlen, Çilek, Egzotik, Hindistan Cevizi, Karadut, Kavun, Kivi, Kola, Limon, Mandalina, Mango, Muz, Nar, Portakal, Şeftali, Vişne ve diğer sayamadığımız çeşitli aromalı ice slush konsantre şuruplarından; isterseniz 4 farklı çeşidini 5 kilogramlık ambalajda toplam 20 kilogram olarak kolilenerek gönderilir. Hangi meyve çeşidini isterseniz sipariş formunda belirtmeniz gerekmektedir. Ürün sipariş, kargolama ve size ulaşma süresi ya da teknik bilgiler ile ilgili olarak 0342 337 22 83 nolu hattımızdan destek alabilirsiniz.
Ambalaj  :  20 Kg (4 adet* 5kg) Çözündüğü Form  Suda çözünür 
Ürün Menşei  :  Türkiye  Kullanım Oranı  :  1 Birim Şurup / 5 Birim Su
Fiziksel Hali  :  Sıvı  Ürünün Kargoya Verildiği Merkezler :  İzmir'den Sevk Edilir
Etiket İçeriği:
Karma ice slush şurubu içerisinde bulunan hammaddeler ve E kodları, Üretim izin numarası, Üretim tarihi, Son kullanma tarihi.
Ek Bilgiler:
Karma aromalı ice slush, granita, karlama, buzlu içecek şurubu Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmiş aromalı içecek şurubu olup, ürüne ait tüm belgeler istenildiği takdirde ürünle beraber gönderilmektedir.
Ice Slush Şurubu Özellikleri:
Ice slush şurupları sıvı formda olup, su bazlı aromalı içecek şurubu konsantresidir.. 
lce Slush Şurubu Kullanım Alanları:
Ice slush şurubu kullanım alanları şöyledir; ice slush, granita, karlama, karsanbaç, karbuz diye adlandırılan buzlu içecek tarzı ürün yapan ve satan oteller, restorantlar, yemek firmaları, spor tesisleri, dinlenme tesisleri, pastaneler ve buna benzer tüm işletmeler, davet organizasyon firmaları, buzlu içecek otomatı çalıştıranlar vb. firmalar bu ürünü kullanırlar.
Slush Şurubundan, Karlı Buzlu İçecek Hazırlama Oranı:
Buzlu içeceği hazırlamak için bu ürünümüzden 1 birim alınarak üzerine 5 birim su ilave edilerek buzlu içecek makinasında içecek hazırlanır. Bu durumda 1/6 litre oranında 1 litre ürünümüzden 7 litre ice slush içecek hazırlanabilmektedir. Makinanızın çalışma durumunda göre bu oran 1/8'e kadar çıkabilmektedir. 1 litre şuruba 7 litre oranında su ilave ederek 9 litre ice slush dediğimiz karlı buzlu içecek elde edebilirsiniz.
Diğer Ice Slush Şurubu ve Ambalaj Çeşitleri Nelerdir?
Sitemiz üzerinden 25 kg, 10 kg ve 5 kilogramlık bidonlarda ice slush şurublarını temin edebilirsiniz. Farklı ambalaj boyutu ve ağırlıklarında ahududu slush şurubu tedarik etmek isterseniz ya da diğer meyve aromalı ice slush şuruplarından tedarik etmek isterseniz sitemizde hepsini bulabilir, kolay sipariş verme özelliğini kullanarak istediğiniz üründen istediğiniz adette sipariş verebilir ya da 0342 337 22 83 nolu telefonumuzdan bize ulaşarsınız; siparişinizi beraber oluşturabiliriz.
Kimyasalfiyatlari.com güvencesiyle artık ahududu ice slush, granita, karlama, karsanbaç, karlı buzlu içecek şurubunu nereden temin edebilirim?, nasıl sipariş verebilirim?, nerelerde kullanabilirim? diye düşünmenize gerek yok. En uygun fiyatlı ve kaliteli ice slush şurubları temin edebilmek için sitemizi takip edebilir, üyeliksiz alışveriş özelliğimiz ile sitemize üye olmadan da kredi kartı ödemesi veya bankadan ödeme yapmadan sipariş verebilirsiniz.

*** Not:

Ürün resimleri temsili olarak verilmiştir. Size gönderilen ürün ile resimlerde bulunan görseller ambalaj şekli ve ürüne ait renk değerleri farklılık gösterebilir.

Granita, slush, karlama, karlı buzlu iç şurubu ile ilgili ürün sayfamızda, aşağıdaki soruların cevaplarını bulabilirsiniz:
 
Slush, granita, karlama, karbuz, karlı buzlu içecek şurubu konsantresi nedir,  ne demek demektir, ne işe yarar, nerede nerelerde hangi sektör sektörlerde kullanılır, formülü nedir, teknik bilgileri verileri özellikleri nedir nelerdir, hakkında bilgi ..?
 
Slush, granita, karlama, karbuz, buzlu içecek şurubu şurubunun görünüşü nasıldır, rengi nedir, tozmu tozmudur, sıvımı sıvımıdır, ambalajı nedir, nasıl hangi ambalajlarda satılır, ambalaj şekli nedir nasıldır, nede nerelerde çözünür, suda alkolde yağda çözünürmü ..?
 
Slush, granita, karlama, karbuz, buzlu içecek şurubu şurubunun kullanım alanları nedir nelerdir, nerelerde kullanılır, hangi alanlarda kullanılır, özellikleri ve fonksiyonları nelerdir, kullanım amacı nedir, kullanılan sektörler nelerdir,  kullanılırmı ..?
 
Slush, granita, karlama, karbuz, buzlu içecek şurubu nerelerde kullanılır, kullanılırmı, hangi sektörlerde kullanılır kullanılabilir, hangi alanlarda kullanılabilir, kullanım alanları nelerdir, ne kadar kullanılır ..?
 
İce slush, granita, karlama, karbuz, buzlu içecek şurubu şurubunun satış satışı yapan satan firmalar eticaret internet siteleri yerler hangileridir, nerede satılır, nerede bulunur, satıcıları kimlerdir nerelerdir, hangi firmalarda nerede nerelerde bulunur, nereden nerden alınır, satış şartları nelerdir, kaç lira, satış tl fiyatı nedir, kaç para, ambalaj kilo kilogram kg fiyatı nedir, nasıl satın alınır, satın al satın alabileceğim, bulabileceğim, tedarik edebileceğim, getirtebileceğim, tedariği tedariğini yapabileceğim yerler firmalar e ticaret internet siteleri nelerdir, nerelerdir ..? 
 
İce slush şurup çeşitlerinin hepsini ve diğer aromalı içecek hammaddelerini kimyasalfiyatlari.com sitemizden satın alabilirsiniz.  


  • Ürün görselleri temsili olarak verilmiştir. Sevki yapılan ürünle yukarda resmi olan ambalaj şekli ve ürüne ait renk değerleri arasında farklılık olabilmektedir.
  • Burada bulunan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım talimatı veya kullanım tavsiyesi değildir.Kullanım amacınıza uygun küçük denemelerle ürünün kullanım oranını , kullanım şeklini, üretiminize uygunluğunu siz belirleyebilirsiniz.
  • Bu ürünleri el yüz ve gözünüze temas ettirmeyiniz, yutmayınız
  • Ürünün kullanım kılavuzunda yazıldığı gibi kullanınız.