GÜL SUYU ESANSI

Gül Suyu Üretiminde Kullanılabilen Gül Esansı

  • Ürün Kodu: E-8294
  • Kargo Ücreti: Kargo Bedava
  • Ambalaj: 25 kg
2.645,56 TL

Gül Esansı - 25 Kg

Ürüne ait farklı ambalaj boyutlarında satın alma opsiyonları sitemizde mevcuttur. Ürün siparişi veya site opsiyonları haricinde yer alan satın alma miktarları ile ilgili olarak 0342 337 22 83 nolu hattımızdan destek alabilirsiniz.

Ambalaj 

: 

25 Kg 

Formu

:

Suda Çözünür

Ürün Menşei 

: 

Türkiye 

Kullanım Oranı

: 

1000/10

Fiziksel Hali 

: 

Sıvı

Ürün Çıkış Noktası

: 

Gaziantep veya İstanbul'dan Sevk Edilir

Gül Esansı Özellikleri:

Gül esansı; gül suyunun kendine has güzel gül kokusu ve ferahlığını verir.

Gül Esansı Kullanım Alanları:

Gül suyu esansların'dan olan gül esansı, gül suyu yapımında koku verici veya kokuyu artırıcı olarak kullanılmaktadır. Ayrıca gül kokusu istenen birçok alanda da kullanılmaktadır.

Gül Esansı Kullanım Oranı:

1 litre gül suyu üretiminde ortalama 10 ml esans kullanılır (% 1)

l Esansını Nasıl Tedarik Edebilirim?

Online mağazamız üzerinden Güncel Gül Esansı Fiyatları görebilir ve ihtiyacınıza göre farklı ambalaj boyutlarında gül esansı satın alabilirsiniz. Dilerseniz 0342 337 22 83 – 0533 272 71 26 nolu hattımız üzerinden gül esansı siparişi verebilirsiniz. 

Gül Esansı Ambalaj Boyutları Nelerdir?

Sitemiz üzerinden 25, 10 ve 5 Kg ambalaj boyutlarında gül esansı temin edebilirsiniz. Farklı ambalaj boyutu ve ağırlıklarda gül esansı tedarik etmek isterseniz, bize telefonla ulaşabilirsiniz.

kimyasalfiyatlari.com güvencesiyle artık gül esansı nereden temin edebilirim?, nasıl sipariş verebilirim?, nerelerde kullanabilirim? diye düşünmenize gerek yok. En uygun fiyatlı gül esansı siparişi vermek ve düzenlenen kampanyalardan yararlanabilmek için tek yapmanız gereken sitemize üye olmak. Dilerseniz üyeliksiz alışveriş özelliğimiz ile sitemize üye olmadan da sipariş verebilirsiniz.

 Önemli Bilgilendirme:

**Ürün görselleri temsili olarak verilmiştir. Sevki yapılan ürünle görsel üzerinde yer alan ambalaj şekli ve ürüne ait renk değerleri farklılık gösterebilir.

**Burada bulunan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım talimatı ve kullanım tavsiye değildir. Kullanım amacına uygun küçük denemelerle, ürünün size veya sisteminize uygunluğunu ve kullanım oranlarını siz belirleyebilirsiniz. 

**Sitemizde satılan bu ürünler kimyasal ürün veya kimyasal içerikli ürünlerdir. Kimyasal ürünleri el, yüz ve gözünüze temas ettirmeyiniz, direk solumayınız. Kullanırken eldiven, gözlük, ve geçirgenliği olmayan tulum ve ayakkabılar giyiniz. 

**Yukarıda yazan bilgileri dikkatle okuyunuz, dikkat etmemenizden kaynaklanan maddi zarar ve ziyanlarınızdan, kaza ve sağlık sorunlarınızdan firmamız sorumlu değildir.

 

Gül esansı, gül  kokusu veren hammadde hammaddeler ne demektir, ne işe yarar, nerede nerelerde kullanılır, hangi sektörde sektörlerde kullanılır, formülü nedir, teknik bilgi kullanım alanları nerelerdir, kullanılan alanlar, kullanılırmı, kullanım amacı, hakkında bilgi, görünüşü nasıldır, sıvımı sıvımıdır, tozmu tozmudur, ambalaj şekli nasıldır, nede nerede nerelerde suda alkolde yağda suda çözünür çözülür çözünürmü çözülürmü, nerde nerede nerelerde satılır, satışını yapan satan firma firmalar eticaret internet sitesi siteleri hangileridir kimlerdir, nerede bulunur, bulabilirim alabilirim, satıcıları kimlerdir, esanslar, esans fiyatları, kaç lira, kaç tl, fiyatı, satış, satışı, satış fiyatı, fiyatı nedir, ambalaj bidon çuval kilo kilogram kg litre lt fiyatı nedir, kaç para, nereden alabilirim bulabilirim, kullanılan , kullandığı. Esans firmaları, sanayide endüstride sanayisinde kullanılan esanslar, almak istiyorum, temin tedarik temini tedariği edebileceğim bulabileceğim yerler firmalar siteler, kimyasal firması firmaları ticaret internet eticaret siteleri, satın alma, alabileceğim yerler, satın al.

  • Ürün görselleri temsili olarak verilmiştir. Sevki yapılan ürünle yukarda resmi olan ambalaj şekli ve ürüne ait renk değerleri arasında farklılık olabilmektedir.
  • Burada bulunan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım talimatı veya kullanım tavsiyesi değildir.Kullanım amacınıza uygun küçük denemelerle ürünün kullanım oranını , kullanım şeklini, üretiminize uygunluğunu siz belirleyebilirsiniz.
  • Bu ürünleri el yüz ve gözünüze temas ettirmeyiniz, yutmayınız
  • Ürünün kullanım kılavuzunda yazıldığı gibi kullanınız.