BETA KAROTEN

Beta Kroten %1 (Sıvı) - Suda Çözünen Doğal Sarı Renklendirici (E160a)

  • Ürün Kodu: 41006
  • Kargo Ücreti: Kargo Bedava
  • Ambalaj: 10 kg
2.046,12 TL

 Beta Karoten %1 - Sıvı - 10 Kg.

Ambalaj 

: 

10 Kg 

Formu

:

Suda Çözünür

Ürün Menşei 

: 

Türkiye 

Renk

: 

Sarı

Fiziksel Hali 

: 

Sıvı

Ürün Çıkış Noktası

: 

Gaziantep veya İstanbul'dan Sevk Edilir

 Beta Karoten %1 Özellikleri:

Bileşimi: Dextrin ve Glukoz’un oluşturduğu bir matrixte çok ince damlacıklar şeklinde yerleşen bitkisel bir yağda stabilize Beta Karoten’in bir dağılımını içerir. Antioksidan olarak DL-α-tocopherol ve Ascorbyl Palmitat; kekleşme karşıtı ajan olarak Trikalsiyum fosfat içerir.

Çözünürlük: Bu ürün ince (iyi) bir dağılım elde etmek için karıştırılan soğuk suya serpilebilir. (CWD: Cold Water Dispersible: Soğuk Suda Dağılır)

tabilizasyon, Stabilite: Bu ürün DL-α-tocopherol ve Ascorbyl Palmitat’la stabilize edilir. Max. 25 oC’de kapalı orijinal ambalajında saklandığında en az 24 ay stabildir.

Depolama: Ürün, atmosferik oksijene, ışığa, ısı ve neme hassastır. Bu yüzden soğuk bir yerde sıkıca kapalı ışık geçirmez konteynerlarda saklanmalıdır. Konteynerlar ilk kez açıldıktan sonra, içeriklerinin hızla tüketilmesi tavsiye edilir.

Düzenlemeler: Beta karoten bir çok ülkede bir gıda renklendirici olarak kullanım için uygun bulunur. Bununla birlikte bağımsız ülkelerdeki düzenlemelere uyulmalıdır.

Beta Karoten Ws %1 Kullanım Alanları:

İlaç preparatlarında: Beta karoten -1 CWD; şeker kaplamalı tabletler, şuruplar ve emülsiyonlar için mükemmel bir renklendiricidir. Provitamin A olarak hazır içecek (suyla hemen hazırlanabilen) içecek granüllerine dahil edilebilir. Bir Accela-Cota tablet kaplama makinesinde uygulama için tipik bir şeker-film kaplayıcı süspansiyon şu kompozisyonlarda olabilir;

Gıda Ürünlerinde: Beta karoten -1 CWD, özellikle hazır içecek tozlarını, meyve şekerlemelerini, şekerlemeler, bisküviler, sakız, dondurma, toz soslar, çorba tozları, tart tozları, fermente süt ürünleri vb. ürünleri renklendirmek için uygundur. Ayrıca meyve suları ve limonatalarda kullanım için de uygundur. İstenen renk tonuna bağlı olarak aşağıdaki kompozisyonlar tavsiye edilir;

Beta Karoten %1 Kullanım Alanları:

Meyve suyu, aromalı içecek, peynir, işlenmiş peynir, dondurma, gıdaların sulu fazlarını ve pastahane ürünlerini renklendirmek için uygundur.


Önemli Bilgilendirme:   

**Ürün görselleri temsili olarak verilmiştir. Sevki yapılan ürünle görsel üzerinde yer alan ambalaj şekli ve ürüne ait renk değerleri farklılık gösterebilir

**Burada bulunan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım talimatı ve kullanım tavsiye değildir. Kullanım amacına uygun küçük denemelerle, ürünün size veya sisteminize uygunluğunu ve kullanım oranlarını siz belirleyebilirsiniz.

**Yukarıda yazan bilgileri dikkatle okuyunuz, dikkat etmemenizden kaynaklanan maddi zarar ve ziyanlarınızdan, kaza ve sağlık sorunlarınızdan firmamız sorumlu değildir.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------sarı doğal gıda boyası satışı, Beta Karoten %1 ne demektir, ne işe yarar, nerede nerelerde kullanılır, hangi sektörde sektörlerde kullanılır, formülü nedir, teknik bilgi kullanım alanları nerelerdir, kullanılan alanlar, kullanılırmı, kullanım amacı, hakkında bilgi, görünüşü nasıldır, sıvımı sıvımıdır, tozmu tozmudur, ambalaj şekli nasıldır, nerde nerede nerelerde suda alkolde yağda suda çözünür çözülür çözünürmü çözülürmü, nerde nerede nerelerde satılır, satışını yapan satan firma firmalar eticaret internet sitesi siteleri hangileridir kimlerdir, nerede bulunur, bulabilirim alabilirim, satıcıları kimlerdir, gıda boyası firmaları, kaç lira, kaç tl, fiyatı, satış, satışı, satış fiyatı, fiyatı nedir, ambalaj bidon çuval kilo kilogram kg litre lt fiyatı nedir, kaç para, nereden alabilirim bulabilirim, kullanılan , kullandığı. Gıda boyası boyaları fiyatları, sanayide endüstride sanayisinde kullanılan gıda boyaları, almak istiyorum, temin tedarik temini tedariği edebileceğim bulabileceğim yerler firmalar siteler, kimyasal firması firmaları ticaret internet eticaret siteleri, satın alma, alabileceğim yerler, satın al

  • Ürün görselleri temsili olarak verilmiştir. Sevki yapılan ürünle yukarda resmi olan ambalaj şekli ve ürüne ait renk değerleri arasında farklılık olabilmektedir.
  • Burada bulunan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım talimatı veya kullanım tavsiyesi değildir.Kullanım amacınıza uygun küçük denemelerle ürünün kullanım oranını , kullanım şeklini, üretiminize uygunluğunu siz belirleyebilirsiniz.
  • Bu ürünleri el yüz ve gözünüze temas ettirmeyiniz, yutmayınız
  • Ürünün kullanım kılavuzunda yazıldığı gibi kullanınız.