ANNATTO

Annatto %2,5 (sıvı) - Suda Çözünen Doğal Koyu Sarı Gıda Renklendiricisi - (E160b)

  • Ürün Kodu: 41028
  • Kargo Ücreti: Kargo Bedava
  • Ambalaj: 1 kg
319,78 TL

 Annatto %2,5 - Sıvı - 1 Kg.

Ambalaj 

: 

1 Kg 

Formu

:

Suda Çözünür

Ürün Menşei 

: 

Türkiye 

Renk

: 

Sarı

Fiziksel Hali 

: 

Sıvı

Ürün Çıkış Noktası

: 

Gaziantep veya İstanbul'dan Sevk Edilir

Annatto %2,5 Özellikleri:

Anatto doğal gıda renklendiricisi ; Bixa Orellana ağacının tohumlarından ekstrakte edilen ve turuncu - sarı renkli yağda çözünen doğal bir renklendiricidir. Anattonun başlıca bileşeni biksindir, biksin bazı işlemlerden geçerek suda çözünen norbiksine dönüşür. Anattonun suda çözünen formu ısı ve ışığa duyarlıdır. Isı ve ışığın etkisi ve ortamda kükürt di oksit olması rengin açılmasına sebep olur. Ayrıca suda çözünen anatto düşük ph (asidik) sıvı ortamlarda çökme yapmaktadır. Bunun için asidik gıda ürünlerinde kullanımı uygun değildir. Üretilen gıda asidik (ekşimsi) bir ürün değilse ve taşınması depolanması satışı aşamalarında sürekli bir ışık ve sıcaklığa uğramıyorsa; ürününüze sarı rengi vermek için anatto kullanabilirsiniz. Fiyat uygunluğu ve doğal gıda boyası olması siz üreticiler için iyi bir avantajdır.  

E160B

Annatto, Biksin, Norbiksin

Doğal Sarı Renklendirici 

Annatto %2,5 Kullanım Alanları:

Gıdanın birçok alanında kullanıma uygun olup, ayrıca ilaç, kozmetik gibi insanlarla birebir ilgili ürünlerde kullanımıda uygundur.Önemli Bilgilendirme:   

**Ürün görselleri temsili olarak verilmiştir. Sevki yapılan ürünle görsel üzerinde yer alan ambalaj şekli ve ürüne ait renk değerleri farklılık gösterebilir

**Burada bulunan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım talimatı ve kullanım tavsiye değildir. Kullanım amacına uygun küçük denemelerle, ürünün size veya sisteminize uygunluğunu ve kullanım oranlarını siz belirleyebilirsiniz.

**Yukarıda yazan bilgileri dikkatle okuyunuz, dikkat etmemenizden kaynaklanan maddi zarar ve ziyanlarınızdan, kaza ve sağlık sorunlarınızdan firmamız sorumlu değildir.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Koyu sarı doğal gıda boyası satışı, Annatto ne demektir, ne işe yarar, nerede nerelerde kullanılır, hangi sektörde sektörlerde kullanılır, formülü nedir, teknik bilgi kullanım alanları nerelerdir, kullanılan alanlar, kullanılırmı, kullanım amacı, hakkında bilgi, görünüşü nasıldır, sıvımı sıvımıdır, tozmu tozmudur, ambalaj şekli nasıldır, nerde nerede nerelerde suda alkolde yağda suda çözünür çözülür çözünürmü çözülürmü, nerde nerede nerelerde satılır, satışını yapan satan firma firmalar eticaret internet sitesi siteleri hangileridir kimlerdir, nerede bulunur, bulabilirim alabilirim, satıcıları kimlerdir, gıda boyası firmaları, kaç lira, kaç tl, fiyatı, satış, satışı, satış fiyatı, fiyatı nedir, ambalaj bidon çuval kilo kilogram kg litre lt fiyatı nedir, kaç para, nereden alabilirim bulabilirim, kullanılan , kullandığı. Gıda boyası boyaları fiyatları, sanayide endüstride sanayisinde kullanılan gıda boyaları, almak istiyorum, temin tedarik temini tedariği edebileceğim bulabileceğim yerler firmalar siteler, kimyasal firması firmaları ticaret internet eticaret siteleri, satın alma, alabileceğim yerler, satın al

  • Ürün görselleri temsili olarak verilmiştir. Sevki yapılan ürünle yukarda resmi olan ambalaj şekli ve ürüne ait renk değerleri arasında farklılık olabilmektedir.
  • Burada bulunan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım talimatı veya kullanım tavsiyesi değildir.Kullanım amacınıza uygun küçük denemelerle ürünün kullanım oranını , kullanım şeklini, üretiminize uygunluğunu siz belirleyebilirsiniz.
  • Bu ürünleri el yüz ve gözünüze temas ettirmeyiniz, yutmayınız
  • Ürünün kullanım kılavuzunda yazıldığı gibi kullanınız.