AEROSİL 200

Aerosil 200 - %99 (Kolloidal silikon dioksit, Silisyum dioksit, Kolloidal susuz silika , Celite) (SiO2) (İlaç kalite, Pharma grade)

  • Ürün Kodu: K100103.0500
  • Kargo Ücreti: Kargo Bedava
  • Ambalaj: 500 gr
320,49 TL

 Aerosil 200 - 500 Gr

Aerosil 200’ün Özellikleri: 

Formül: SiO2

Yoğunluk: 2,65 g/cm3

Erime Noktası:  1.600

Molar Kütle:  60,08 g/mol

IUPAC Numarası: Silicon dioxide

Kaynama Noktası: 2.230 °C

Uygulamalar:

Aerosil-200, 200 m2/g spesifik bir yüzeye sahip hidrofilik dumanlı bir silika’dır. Genel olarak koyulaştırma ve kuvvetlendirme için kullanılır. Boyalar ve kaplamalar, doymamış polyester reçineleri, tabaka haline getirilmiş ve jel örtüler, HTV ve RTV-2K silikon kauçuk, yapıştırıcılar ve kapayıcılıar, baskı mürekkepleri, yapışık bileşikler ve jeller, bitki koruma, gıda ve kozmetiklerde kullanılır.

Gıdalarda başlıca kullanım alanları şunlardır; toz ürünlerde topaklaşmayı önlemek, serbest akışkanlığı arttırmak, proses esnasında oluşan yüksek sürtünme sonucu artan ısıyla birlikte ekipmanların iç cidarlarına yapışmaları önlemek, püskürtmeli kurutucu gibi kurutucularda verimi arttırmak ve kurutulan ürünlerin ekipmanın iç yüzeyine yapışmaları önlemek, paketleme verimini arttırmak, higroskobik özelliği yüksek olan toz ürünlerin (örneğin domates tozu, soğan tozu gibi ) nemlenmesini ve topaklaşmasını önlemek, süspansiyon yapmak, şarap ve birada köpük önlemek. 

Gıda sanayinde topaklaşma ve kekleşme problemi yaşanan her yerde kullanılabilir. Örneğin süt tozu , higroskobik (nemi seven) özelliği yüksek ürünler, püskürtmeli kurutucuda üretilen ürünler, baharatlar, tuz, şeker (esmer şeker ve pudra şekeri), toz içecekler, mayalar, maya ekstraktları, süt tozu, kahve kreması, toz bulyonlar, vitamin preparatları, toz karışımlar, hidrolize sebze proteini, gıda takviyeleri, toz maya,toz içecek, aromalar, yumurta tozu, toz çorba miskleri, amino asitler, sebze tozları, sarmısak tozu, soğan tozu, domates tozu.

Özellikler:

Sıvı sistemler, bağlayıcılar, polimerler vs…’nin reolojisinin ve dixotropisinin kontrolü; çökme karşıtı, kalınlaştırıcı (koyulaştırıcı) ve anti-sagging ajanı olarak kullanılır; HCR ve RTV-2K silikon kauçuğunun pekiştirilmesi; tozun serbest akışkanlığının ve kekleşme karşıtı karakteristiklerinin düzeltilmesinde kullanılır.

Ambalaj ve depolama:

Aerosil 200, çok katmanlı 1 kg’lık çantalarda tedarik edilir. Kuru ortamlarda kapalı konteynerlarda depolanması ve uçucu maddelerden korunması tavsiye edilir. Aerosil 200, üretim tarihinden itibaren 2 yıl içerisinde tüketilmelidir.

***Ürünlerimizin özelliklerine uygun olan tüm belgeleri mevcut olup, talep edildiğinde siparişle beraber gönderilmektedirÖnemli Bilgilendirme:

**Ürün görselleri temsili olarak verilmiştir. Sevki yapılan ürünle görsel üzerinde yer alan ambalaj şekli ve ürüne ait renk değerleri farklılık gösterebilir.

**Burada bulunan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım talimatı ve kullanım tavsiye değildir. Kullanım amacına uygun küçük denemelerle, ürünün size veya sisteminize uygunluğunu ve kullanım oranlarını siz belirleyebilirsiniz. 

**Sitemizde satılan bu ürünler kimyasal ürün veya kimyasal içerikli ürünlerdir. Kimyasal ürünleri el, yüz ve gözünüze temas ettirmeyiniz, direk solumayınız. Kullanırken eldiven, gözlük, ve geçirgenliği olmayan tulum ve ayakkabılar giyiniz. 

**Yukarıda yazan bilgileri dikkatle okuyunuz, dikkat etmemenizden kaynaklanan maddi zarar ve ziyanlarınızdan, kaza ve sağlık sorunlarınızdan firmamız sorumlu değildir. 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aerosil 200 nedir, ne demektir, ne işe yarar, nerede nerelerde kullanılır, hangi sektörde sektörlerde kullanılır, formülü nedir, teknik bilgi kullanım alanları nerelerdir, kullanılan alanlar, kullanılırmı, kullanım amacı, hakkında bilgi, görünüşü nasıldır, sıvımı sıvımıdır, tozmu tozmudur, ambalaj şekli nasıldır, nede nerede nerelerde suda alkolde yağda çözünür çözülür çözünürmü çözülürmü, nerde nerede nerelerde satılır, aerosil 200 satışını yapan satan firma firmalar eticaret internet sitesi siteleri hangileridir kimlerdir, nerede bulunur, bulabilirim alabilirim, satıcıları kimlerdir, kimyasal firmaları, kaç lira, kaç tl, fiyatı, satış, satışı, satış fiyatı, fiyatı nedir, ambalaj bidon çuval kilo kilogram kg litre lt fiyatı nedir, kaç para, nereden alabilirim bulabilirim, kullanılan kimyasal, kullandığı kimyasal, fiyatları, sanayide endüstride sanayisinde kullanılan kimyasallar, almak istiyorum, temin tedarik temini tedariği edebileceğim bulabileceğim yerler firmalar siteler, kimyasal firması firmaları ticaret internet eticaret siteleri, satın alma, alabileceğim yerler, satın al.

  • Ürün görselleri temsili olarak verilmiştir. Sevki yapılan ürünle yukarda resmi olan ambalaj şekli ve ürüne ait renk değerleri arasında farklılık olabilmektedir.
  • Burada bulunan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım talimatı veya kullanım tavsiyesi değildir.Kullanım amacınıza uygun küçük denemelerle ürünün kullanım oranını , kullanım şeklini, üretiminize uygunluğunu siz belirleyebilirsiniz.
  • Bu ürünleri el yüz ve gözünüze temas ettirmeyiniz, yutmayınız
  • Ürünün kullanım kılavuzunda yazıldığı gibi kullanınız.