YAĞ SÖKÜCÜ

Konsantre Makina, Metal Temizleyici

  • Ürün Kodu: AC102.30000
  • Kargo Ücreti: Kargo Bedava
  • Ambalaj: 30 lt
363,44 TL

Yağ Sökücü - 30 Litre

Ambalaj 

: 

30 Lt

Formu 

Alkali Bazlı 

Ürün Menşei 

: 

Türkiye 

Kullanım Oranı 

: 

Kir Yoğunluğuna Göre 1/20 - 1/60 oranında Su ile Seyreltilir

Fiziksel Hali 

: 

Sıvı 

Sevkiyat Bilgisi 

: 

Gaziantep veya İstanbul

Yağ Sökücü Kullanım Alanları:

 MOLİX AC 102;  boya öncesi metal yüzey temizliği mutfak, davlumbaz, fırın temizliğinde kauçuk, plastik, seramik, beton, taş, kiremit, saç, alüminyum, emaye vs. gibi bir çok yüzeyde kullanılır. Basınçlı püskürtücülerde haznelere konup her türlü yüzeyde mükemmel temizlik sağlar. Köpüğü ayarlıdır yıkama makinelerinde kullanılabilir.

 Yağ Sökücü Kullanım Oranı:

 Daldırılarak sıcak yada soğuk kullanılabilir. Seyreltme oranı 1 / 20 - 1 / 60 dır. Sıcak yada soğuk basınçlı yıkamalarda kullanılabilir, yada el spreyleri ile kirli yüzeye püskürtülebilir. Kir çok yoğun ise fırçalama yada silme gerektirebilir. Kullanmadan sonra durulama tavsiye edilir. Ürün cama ve alüminyuma uygulandıktan sonra leke bırakabileceğinden kurumaya izin vermeden durulanması gerekir.Önemli Bilgilendirme

**Ürün görselleri temsili olarak verilmiştir. Sevki yapılan ürünle yukarda resmi olan ambalaj şekli ve ürüne ait renk değerleri arasında farklılık olabilmektedir.

** Burada bulunan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım talimatı veya kullanım tavsiyesi değildir.Kullanım amacınıza uygun küçük denemelerle ürünün kullanım  oranını , kullanım şeklini, üretiminize uygunluğunu siz belirleyebilirsiniz.

**Yukarıda yazan maddeleri dikkatle okuyunuz, dikkat etmemenizden kaynaklanan maddi zarar ve ziyanlardan,  kaza ve sağlık sorunlarından firmamız sorumlu değildir.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Su bazlı güçlü yağ sökücü nerelerde kullanılır, yağ sökücü nerede satılır, suyla çoğalan yağ sökücü satan firmalar, makina temizleyici kimyasal satan firmalar,  makina temizleyici kimyasal firmaları, su bazlı yağ sökücü kaç lira, makina yağ sökücü fiyatı, makina bakım kimyasallarını nereden bulabilirim, makina temizleyici kimyasal nereden bulabilirim, makina temizleyici kimyasal, matal temizleyen kimyasal maddeler, yağ sökücü temizleyiciler, endüstriyel kimyasal satan firmalar, endüstriyel kimyasal satışı yapan firmalar, metal kimyasal temizleyiciler, makine temizleyen kimyasal satan firmalar, makina bakım kimyasalları, makinaları temizleyen kimyasallar, endüstriyel kimyasallar, yağ sökücü, yağ sökücüler, yağ temizleyici, yağ temizleyiciler, gres temizleyiciler, metallerden kurum söken kimyasallar, makina parçası temizleyen kimyasallar, tiner yerine kullanılan yağ sökücü, mazot yerine kullanılan yağ sökücü, benzin yerine kullanılan yağ sökücü,  yağ sökücüler.

  • Ürün görselleri temsili olarak verilmiştir. Sevki yapılan ürünle yukarda resmi olan ambalaj şekli ve ürüne ait renk değerleri arasında farklılık olabilmektedir.
  • Burada bulunan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım talimatı veya kullanım tavsiyesi değildir.Kullanım amacınıza uygun küçük denemelerle ürünün kullanım oranını , kullanım şeklini, üretiminize uygunluğunu siz belirleyebilirsiniz.
  • Bu ürünleri el yüz ve gözünüze temas ettirmeyiniz, yutmayınız
  • Ürünün kullanım kılavuzunda yazıldığı gibi kullanınız.