YAĞ SÖKÜCÜ

Yağ Sökücü - Konsantre Makina, Metal Temizleyici

  • Ürün Kodu: AC101.30000
  • Kargo Ücreti: Kargo Bedava
  • Ambalaj: 30 lt
343,62 TL

Yağ Sökücü - 30 Litre

Ambalaj 

: 

30 Lt

Formu 

Alkali Bazlı 

Ürün Menşei 

: 

Türkiye 

Kullanım Oranı 

: 

Kir Yoğunluğuna Göre 1/8 - 1/20 oranında Su ile Seyreltilir

Fiziksel Hali 

: 

Sıvı 

Sevkiyat Bilgisi 

: 

Gaziantep veya İstanbul

Yağ Sökücü Özellikleri:

Molix AC 101 yağ sökücü; benzin, tiner, mazot vb. ürünler yerine kullanılan sağlıklı, yanma riski olmayan, kokusuz, maliyet avantajı sağlayan kaliteli bir üründür.  Ağır kirleri temizlerken yüzeye ve boyaya zarar vermez. Yüzey yağını ve kirini tam olarak temizler, ıslak ve yapışkan bir tabaka bırakmadığından yüzeyin kirlenme sürecini geciktirir. İçeriğinde uçucu maddeler bulunmadığından kullanımı kolay ve zararsızdır. Fosfat içermez, biyolojik olarak parçalanabilir. Çevre dostudur. %100 güvenli bir üründür, yanıcı değildir.

Yağ Sökücü Kullanım Alanları:

Molix AC 101 Yağ sökücü gemilerin güverte ve sintine temizliği, her türlü makine ve parça temizliğinde kullanılabilir. Çevreye ve doğaya zararlı maddeler içermediğinden, gıda işleme, pişirme üniteleri ile mezbahalarda, okullar ve her türlü sanayi sektöründe güvenle kullanılabilir.

 Yağ Sökücü Kullanım Oranı:

Molix AC 101 Yağ sökücü; daldırma, püskürtme, fırçalama veya silme yöntemi ile uygulanır. Kirin yoğunluğuna göre 1/8 ila 1/20 oranında su ile seyreltilir. Konsantre veya çok az su ile seyreltilerek kullanırsanız durulama gerektirebilirÖnemli Bilgilendirme

**Ürün görselleri temsili olarak verilmiştir. Sevki yapılan ürünle yukarda resmi olan ambalaj şekli ve ürüne ait renk değerleri arasında farklılık olabilmektedir.

** Burada bulunan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım talimatı veya kullanım tavsiyesi değildir.Kullanım amacınıza uygun küçük denemelerle ürünün kullanım  oranını , kullanım şeklini, üretiminize uygunluğunu siz belirleyebilirsiniz.

**Yukarıda yazan maddeleri dikkatle okuyunuz, dikkat etmemenizden kaynaklanan maddi zarar ve ziyanlardan,  kaza ve sağlık sorunlarından firmamız sorumlu değildir.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Su bazlı güçlü yağ sökücü nerelerde kullanılır, yağ sökücü nerede satılır, suyla çoğalan yağ sökücü satan firmalar, makina temizleyici kimyasal satan firmalar,  makina temizleyici kimyasal firmaları, su bazlı yağ sökücü kaç lira, makina yağ sökücü fiyatı, makina bakım kimyasallarını nereden bulabilirim, makina temizleyici kimyasal nereden bulabilirim, makina temizleyici kimyasal, matal temizleyen kimyasal maddeler, yağ sökücü temizleyiciler, endüstriyel kimyasal satan firmalar, endüstriyel kimyasal satışı yapan firmalar, metal kimyasal temizleyiciler, makine temizleyen kimyasal satan firmalar, makina bakım kimyasalları, makinaları temizleyen kimyasallar, endüstriyel kimyasallar, yağ sökücü, yağ sökücüler, yağ temizleyici, yağ temizleyiciler, gres temizleyiciler, metallerden kurum söken kimyasallar, makina parçası temizleyen kimyasallar, tiner yerine kullanılan yağ sökücü, mazot yerine kullanılan yağ sökücü, benzin yerine kullanılan yağ sökücü,  yağ sökücüler.

  • Ürün görselleri temsili olarak verilmiştir. Sevki yapılan ürünle yukarda resmi olan ambalaj şekli ve ürüne ait renk değerleri arasında farklılık olabilmektedir.
  • Burada bulunan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım talimatı veya kullanım tavsiyesi değildir.Kullanım amacınıza uygun küçük denemelerle ürünün kullanım oranını , kullanım şeklini, üretiminize uygunluğunu siz belirleyebilirsiniz.
  • Bu ürünleri el yüz ve gözünüze temas ettirmeyiniz, yutmayınız
  • Ürünün kullanım kılavuzunda yazıldığı gibi kullanınız.