SOĞUTMA SİSTEMİ SİLİSLİ KİREÇ SÖKÜCÜ

EKO - Konsantre Kireç Temizleyici

  • Ürün Kodu: CL907.30000
  • Kargo Ücreti: Kargo Bedava
  • Ambalaj: 30 lt
373,35 TL

Soğutma Sistemi Silisli Kireç Sökücü 30 litre

Ambalaj 

: 

30 Lt

Fiziksel Hali 

: 

Sıvı 

Ürün Menşei 

: 

Türkiye 

Sevkiyat Bilgisi 

: 

Gaziantep veya İstanbul

      

Soğutma Sistemi Silisli Kireç Sökücü Özellikleri

Molix CL 907 soğutma sistemlerinde oluşan silisli kireç tabakalarını temizlemede kullanılan özel bir kimyasaldır.Suyla beslenen soğutma sistemlerinde bakımları doğru bir şekilde yapılmadığı duramlarda, sudan gelen kireç, zamanla soğutma sisteminin iç ünitelerine zarar verir. Isınan makina sistemini soğutmak için, su; sistemin içerisinde gezerek soğutma yapar. Ancak sistem içerisinde zamanla oluşan kireçlenmeler, sistemin çalışmasına engel olur, soğutmayı yapamaz ve kanalları tıkar. Molix CL 907 ısıtma ve soğutma sistemlerinde sirküle olan sudan dolayı oluşan kireçlenme, yosunlaşma ve bakteri oluşumunu, sistemi tıkamadan ve içeriğindeki inhibitörler sayesinde metal boru ve aksamlara zarar vermeden temizler. İçeriğinde bulunan asitler, ıslatma ve temizleme ajanları ve inhibitör sayesinde iç yüzeylerden kireci uzaklaştırırSoğutma sistemleri, pahalı sistemler olduğundan dolayı küçük maliyetlerle olabilecek temizleme işi sizi büyük tamir masraflarından kurtarmaktadır. Molix CL 907 kimyasalını kullanarak sisteminizin korunmasını sağlayabilirsiniz.Önemli Bilgilendirme

**Ürün görselleri temsili olarak verilmiştir. Sevki yapılan ürünle yukarda resmi olan ambalaj şekli ve ürüne ait renk değerleri arasında farklılık olabilmektedir.

** Burada bulunan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım talimatı veya kullanım tavsiyesi değildir.Kullanım amacınıza uygun küçük denemelerle ürünün kullanım  oranını , kullanım şeklini, üretiminize uygunluğunu siz belirleyebilirsiniz.

**Yukarıda yazan maddeleri dikkatle okuyunuz, dikkat etmemenizden kaynaklanan maddi zarar ve ziyanlardan,  kaza ve sağlık sorunlarından firmamız sorumlu değildir.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------    

Soğutma sistemi silisli kireç sökücü nerelerde kullanılır, Soğutma sistemi kireç sökücü nerede satılır, Soğutma sistemi kireç sökücü ürünü satan firmalar, Soğutma sistemi kireç sökücü satışı yapan firmalar, Soğutma sistemi kireç sökücü kaç lira, Soğutma sistemi kireç sökücü kimyasal fiyatı, Soğutma sistemi kireç sökücüyü nereden bulabilirim, soğutma sistemlerini temizleyen ürünü nereden bulabilirim, soğutma sistemi için kimyasal maddeler, su şartlandırma kimyasalları satan firmalar, su kimyasalları satışı yapan firmalar, soğutma su kimyasalları satan firmalar, soğutma sistemini temizleyen kimyasallar, soğutma kuleleri için kimyasal ürünler, endüstriyel kimyasallar, kapalı ve açık devre soğutma sistemi için temizlik ürünü, su kimyasalları, soğutma sistemi kimyasalları, soğutma sistemi kireç sökücü 30 kg ambalaj fiyatı.

  • Ürün görselleri temsili olarak verilmiştir. Sevki yapılan ürünle yukarda resmi olan ambalaj şekli ve ürüne ait renk değerleri arasında farklılık olabilmektedir.
  • Burada bulunan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım talimatı veya kullanım tavsiyesi değildir.Kullanım amacınıza uygun küçük denemelerle ürünün kullanım oranını , kullanım şeklini, üretiminize uygunluğunu siz belirleyebilirsiniz.
  • Bu ürünleri el yüz ve gözünüze temas ettirmeyiniz, yutmayınız
  • Ürünün kullanım kılavuzunda yazıldığı gibi kullanınız.