SOĞUTMA SİSTEMİ KİREÇ SÖKÜCÜ

Konsantre Kireç Temizleyici

  • Ürün Kodu: CL906.10000
  • Kargo Ücreti: Kargo Bedava
  • Ambalaj: 10 lt
153,64 TL

Molix CL 906  -  Soğutma Sistemleri İçin Kireç Sökücü Temizleyici – 10 litre

Ambalaj 

: 

10 Lt

Fiziksel Hali 

: 

Sıvı 

Ürün Menşei 

: 

Türkiye 

Sevkiyat Bilgisi 

: 

Gaziantep veya İstanbul

      

Molix CL 906  -  Soğutma Sistemleri İçin Kireç Sökücü Temizleyici Özellikleri

Molix CL 906 soğutma sistemlerinde oluşan kireç tabakalarını temizlemede kullanılan özel bir kimyasaldır. 

Suyla beslenen soğutma sistemlerinde bakımları doğru bir şekilde yapılmadığı duramlarda, sudan gelen kireç, zamanla soğutma sisteminin iç ünitelerine zarar verir. 

Isınan makina sistemini soğutmak için, su; sistemin içerisinde gezerek soğutma yapar. Ancak sistem içerisinde zamanla oluşan kireçlenmeler, sistemin çalışmasına engel olur, soğutmayı yapamaz ve kanalları tıkar. 

Molix CL 906 ısıtma ve soğutma sistemlerinde sirküle olan sudan dolayı oluşan kireçlenme, yosunlaşma ve bakteri oluşumunu, sistemi tıkamadan ve içeriğindeki inhibitörler sayesinde metal boru ve aksamlara zarar vermeden temizler. İçeriğinde bulunan asitler, ıslatma ve temizleme ajanları ve inhibitör sayesinde iç yüzeylerden kireci uzaklaştırır

Soğutma sistemleri, pahalı sistemler olduğundan dolayı küçük maliyetlerle olabilecek temizleme işi sizi büyük tamir masraflarından kurtarmaktadır. 

Molix CL 906 kimyasalını kullanarak sisteminizin korunmasını sağlayabilirsiniz.

Molix CL 906  -  Soğutma Sistemleri İçin Kireç Sökücü Temizleyici Kullanım Oranı:

Molix CL 906 soğutma sisteminin içerisinde bulunan su hacmini 1/10 'u oranında kullanılır. Sistemin içerisine kireç sökücü bu oranda verildikten sonra soğutma sisteminde 1 - 2 saat sirkülasyon yapılır. Kireç sökücümüz metal koruyucu inhibitörler içerdiği için metal aksamlara zarar vermez, bu sebepden dolayı sirkülasyon süresinin daha uzun olmasında bir zarar bulunmaz. Sirkülasyon bittikten sonra sistem boşaltılır ve sadece su alınarak sirkülasyon tekrar yapılır. Bu alınan yeni su da soğutma sisteminden boşaltılarak yeni su alınır. Suyun ph değeri 7 üzerine çıkana kadar yeni su alınarak sirkülasyon devam eder.  Önemli Bilgilendirme

**Ürün görselleri temsili olarak verilmiştir. Sevki yapılan ürünle yukarda resmi olan ambalaj şekli ve ürüne ait renk değerleri arasında farklılık olabilmektedir.

** Burada bulunan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım talimatı veya kullanım tavsiyesi değildir.Kullanım amacınıza uygun küçük denemelerle ürünün kullanım  oranını , kullanım şeklini, üretiminize uygunluğunu siz belirleyebilirsiniz.

**Yukarıda yazan maddeleri dikkatle okuyunuz, dikkat etmemenizden kaynaklanan maddi zarar ve ziyanlardan,  kaza ve sağlık sorunlarından firmamız sorumlu değildir.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------    

Soğutma sistemi kireç sökücü nerelerde kullanılır, nerede satılır, satan firmalar, kaç lira, kimyasal fiyatı, kireç sökücüyü nereden bulabilirim, soğutma sistemlerini temizleyen ürün, soğutma sistemi için kimyasal maddeler, soğutma suyu şartlandırma kimyasalları, soğutma kulesi ve chiller sistemler için kimyasal ürünler, kapalı ve açık devre soğutma sistemleri için kireç temizlik ürünü, lt litre kilo kg ambalaj fiyatı, satınal satın al satın alma.

  • Ürün görselleri temsili olarak verilmiştir. Sevki yapılan ürünle yukarda resmi olan ambalaj şekli ve ürüne ait renk değerleri arasında farklılık olabilmektedir.
  • Burada bulunan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım talimatı veya kullanım tavsiyesi değildir.Kullanım amacınıza uygun küçük denemelerle ürünün kullanım oranını , kullanım şeklini, üretiminize uygunluğunu siz belirleyebilirsiniz.
  • Bu ürünleri el yüz ve gözünüze temas ettirmeyiniz, yutmayınız
  • Ürünün kullanım kılavuzunda yazıldığı gibi kullanınız.