SOĞUTMA KULESİ KİREÇ ve KOROZYON ÖNLEYİCİ

soğutma kulesi kireç ve korozyon önleyici

  • Ürün Kodu: CL902.10000
  • Kargo Ücreti: Kargo Bedava
  • Ambalaj: 10 lt
221,37 TL

Soğutma Kulesi Kireç ve Korozyon Önleyici – 10 litre

Ambalaj 

: 

10 Lt

Fiziksel Hali 

: 

Sıvı 

Ürün Menşei 

: 

Türkiye 

Sevkiyat Bilgisi 

: 

Gaziantep veya İstanbul

      

Soğutma Kulesi Kireç ve Korozyon Önleyici Özellikleri

Molix CL 902 soğutma kulelerinde taşlaşmaya neden olan çökelmelere karşı etkilidir. Zaman, sıcaklık, klor ve ph değişmelerine dirençli olup özelliğini kaybetmez.

Ürün endüstriyel soğutma suyu sistemlerinde kullanılmak üzere formüle edilmiş tamamen organik yapıda ve çok işlevli bir üründür. Polimer esaslı dispersanlar, taşlaşma ve korozyon önleyici maddelerden oluşmuş olup metali koruyucu inhibitörler mevcuttur. 

Isı iletim yüzeylerinde taşlaşma oluşumunu önleyerek soğutma sisteminin fonksiyonunu sürdürmesini sağlar. 

Molix CL 902 soğutma sistemine, doğrudan olduğu gibi beslenir. %5 oranına kadar su ile seyreltilebilir.  

Ürün göz ve deriye temas ettirilmemelidir. Alev ve ateşten uzak tutulmalıdır.  Önemli Bilgilendirme

**Ürün görselleri temsili olarak verilmiştir. Sevki yapılan ürünle yukarda resmi olan ambalaj şekli ve ürüne ait renk değerleri arasında farklılık olabilmektedir.

** Burada bulunan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım talimatı veya kullanım tavsiyesi değildir.Kullanım amacınıza uygun küçük denemelerle ürünün kullanım  oranını , kullanım şeklini, üretiminize uygunluğunu siz belirleyebilirsiniz.

**Yukarıda yazan maddeleri dikkatle okuyunuz, dikkat etmemenizden kaynaklanan maddi zarar ve ziyanlardan,  kaza ve sağlık sorunlarından firmamız sorumlu değildir.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------    

Soğutma kulesi kireç önleyici, soğutma sistemi korozyon önleyici, soğutma sistemi korozyon kireç önleyici nerede satılır, soğutma kulesi kireç korozyon önleyici satan firmalar, kireç önleyici satan firmalar, kireç korozyon önleyici satan kimyasal firmaları, soğutma kulesi kireç korozyon önleyici kaç lira, kireç korozyon önleyici fiyatları, soğutma sistemi kimyasalları fiyatı, soğutma sistemi kireç korozyon önleyiciyi nereden bulabilirim, soğutma kulesi kimyasalları, kireç korozyon önleyiciler, soğutma kulesi su kimyasalları, su şartlandırma kimyasalları, soğutma sistemi kimyasalları, soğutma sistemi kireç önleyici satışı yapan firmalar, kireç korozyon önleyici satışı, su şartlandırma kimyasal fiyatları, korozyon önleyici, kireç önleyici, soğutma kulesi kimyasallarını nereden bulabilirim, kireç korozyon önleyici nereden bulabilirim.

  • Ürün görselleri temsili olarak verilmiştir. Sevki yapılan ürünle yukarda resmi olan ambalaj şekli ve ürüne ait renk değerleri arasında farklılık olabilmektedir.
  • Burada bulunan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım talimatı veya kullanım tavsiyesi değildir.Kullanım amacınıza uygun küçük denemelerle ürünün kullanım oranını , kullanım şeklini, üretiminize uygunluğunu siz belirleyebilirsiniz.
  • Bu ürünleri el yüz ve gözünüze temas ettirmeyiniz, yutmayınız
  • Ürünün kullanım kılavuzunda yazıldığı gibi kullanınız.