SOĞUTMA KULESİ ÇAMUR İNCELTİCİ - 10 LT

SOĞUTMA KULESİ ÇAMUR İNCELTİCİ

Açık Devre Soğutma Sistem Kimyasalı

  • Ürün Kodu: CL904.10000
  • Kargo Ücreti: Kargo Bedava
  • Ambalaj: 10 lt
203,20 TL

Soğutma Kulesi Çamur İnceltici Dispersan – 10 litre

Ambalaj 

: 

10 Lt

Fiziksel Hali 

: 

Sıvı 

Ürün Menşei 

: 

Türkiye 

Sevkiyat Bilgisi 

: 

Gaziantep veya İstanbul

      

Soğutma Kulesi Çamur İnceltici Dispersan Özellikleri

Molix CL 904; açık devre soğutma sistemlerinde oluşan çamur kirlenmelerini temizlemede kullanılan özel bir kimyasaldır.

Suyla beslenen açık devre soğutma sistemlerinde sudan gelen kirlenmeler ve sistemin açık kısmından dolayı oluşan kirlenmeler zamanla soğutma sisteminde çamur tabakalarını oluşturmakta ve sistemin çalışmasına zara vermaktedir. 

Isınan makina sistemini soğutmak için, su sistemin içerisinde gezerek soğutma yapar. Ancak sistem içerisinde zamanla oluşan çamur tabakaları, sistemin çalışmasına engel olur, soğutma işlemini yapmaz hale gelir.. 

Bu çamur oluşumlarını çözüp, temizlemek için çamur inceltici dispersan ile sistemi belirli periyotlarda temizlemek gerekir.

Soğutma sistemleri, pahalı sistemler olduğundan dolayı küçük maliyetlerle olabilecek temizleme işi sizi büyük tamir masraflarından kurtarmaktadır. 

Molix CL 904 kimyasalını kullanarak sisteminizin korunmasını sağlayabilirsinizÖnemli Bilgilendirme

**Ürün görselleri temsili olarak verilmiştir. Sevki yapılan ürünle yukarda resmi olan ambalaj şekli ve ürüne ait renk değerleri arasında farklılık olabilmektedir.

** Burada bulunan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım talimatı veya kullanım tavsiyesi değildir.Kullanım amacınıza uygun küçük denemelerle ürünün kullanım  oranını , kullanım şeklini, üretiminize uygunluğunu siz belirleyebilirsiniz.

**Yukarıda yazan maddeleri dikkatle okuyunuz, dikkat etmemenizden kaynaklanan maddi zarar ve ziyanlardan,  kaza ve sağlık sorunlarından firmamız sorumlu değildir.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------    

Soğutma kulesi çamur inceltici nerelerde kullanılır, soğutma kulesi çamur inceltici nerede satılır,  soğutma kulesi çamur inceltici satan firmalar,  soğutma kulesi çamur inceltici satışı yapan firmalar,  soğutma kulesi çamur inceltici kaç lira, açık devre soğutma sistemi çamur inceltici kimyasal fiyatı,  soğutma kulesi çamur inceltici nereden bulabilirim, açık devre soğutma sistemlerini temizleyen ürünü nereden bulabilirim, soğutma sistemi için kimyasal maddeler, su şartlandırma kimyasalları satan firmalar, su kimyasalları satışı yapan firmalar, soğutma su kimyasalları satan firmalar, soğutma sistemini koruyucu kimyasallar, soğutma kuleleri için kimyasal ürünler, endüstriyel kimyasallar, açık devre soğutma sistemi için temizlik ürünü, su kimyasalları, soğutma sistemi kimyasalları, soğutma sistemi temizleme kimyasalı 30 kg ambalaj fiyatı.

  • Ürün görselleri temsili olarak verilmiştir. Sevki yapılan ürünle yukarda resmi olan ambalaj şekli ve ürüne ait renk değerleri arasında farklılık olabilmektedir.
  • Burada bulunan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım talimatı veya kullanım tavsiyesi değildir.Kullanım amacınıza uygun küçük denemelerle ürünün kullanım oranını , kullanım şeklini, üretiminize uygunluğunu siz belirleyebilirsiniz.
  • Bu ürünleri el yüz ve gözünüze temas ettirmeyiniz, yutmayınız
  • Ürünün kullanım kılavuzunda yazıldığı gibi kullanınız.