KAPALI DEVRE (CHİLLER) KOROZYON ve KİREÇ ÖNLEYİCİ

Kapalı devre chiller korozyon ve kireç önleyici - Çiller Kimyasalı

  • Ürün Kodu: CL901.30000
  • Kargo Ücreti: Kargo Bedava
  • Ambalaj: 30 lt
492,30 TL

Kapalı Devre (Chiller) Korozyon ve Kireç Önleyici 30 litre

Ambalaj 

: 

30 Lt

Fiziksel Hali 

: 

Sıvı 

Ürün Menşei 

: 

Türkiye 

Sevkiyat Bilgisi 

: 

Gaziantep veya İstanbul

      

Kapalı Devre (Chiller) Korozyon ve Kireç Önleyici Özellikleri

Molix CL 901 kapalı devre soğutma dediğimiz chiller sistemlerinde kullanılan özel bir kimyasaldır.

Suyla beslenen soğutma sistemlerinde sudan kaynaklanan kireç ve korozyon, soğutma sisteminin iç ünitelerine zamanla zarar verir. Basit olarak bildiğimiz gibi yüksek sıcaklığa çıkan su (çaydanlıklarda olduğu gibi) kireç oluşturur. Soğutma sistemlerinde mantık, araçların radyatöründe olan sisteme benzer şekilde çalışır. Isınan makina sistemini soğutmak için, su sistemin içerisinde gezerek soğutma yapar. Sistem içerisinde gezen su ısınır ve kireç taşları oluşturur. Aynı zamanda ısınan su, oksijen çıkararak korozyona sebep olur. Korozyon metallere zarar veren bir oluşumdur.

Kısaca yukarda anlattığımız olayda suyun oluşturduğu kireç ve korozyon suğutma sistemine zarar verir. Bu oluşumları önlemek için kireç ve korozyon önleyici kullanılması şarttır.

Kapalı Devre (Chiller) Korozyon ve Kireç Önleyici Kullanım Şekli ve Oranı:

Kapalı sistem soğutmalarda su kaybı çok az olduğu için, düşük miktarlarda Molix CL 901 kimyasal kullanarak sisteminizin korunmasını sağlayabilirsiniz.  Önemli Bilgilendirme

**Ürün görselleri temsili olarak verilmiştir. Sevki yapılan ürünle yukarda resmi olan ambalaj şekli ve ürüne ait renk değerleri arasında farklılık olabilmektedir.

** Burada bulunan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım talimatı veya kullanım tavsiyesi değildir.Kullanım amacınıza uygun küçük denemelerle ürünün kullanım  oranını , kullanım şeklini, üretiminize uygunluğunu siz belirleyebilirsiniz.

**Yukarıda yazan maddeleri dikkatle okuyunuz, dikkat etmemenizden kaynaklanan maddi zarar ve ziyanlardan,  kaza ve sağlık sorunlarından firmamız sorumlu değildir.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------    

Kapalı devre soğutma sistemi kireç ve korozyon önleyici nerelerde kullanılır, Kapalı devre soğutma sistemi kireç ve korozyon önleyici nerede satılır, Kapalı devre soğutma sistemi kireç ve korozyon önleyici satan firmalar, chiller soğutma sistemi kireç ve korozyon önleyici satan firmalar, Kapalı devre soğutma sistemi kireç ve korozyon önleyici ürün satışı yapan firmalar, Kapalı devre soğutma sistemi kireç ve korozyon önleyicikaç lira, Kapalı devre soğutma sistemi kireç ve korozyon önleyici fiyatı, Kapalı devre soğutma sistemi kireç ve korozyon önleyici ürünü nereden bulabilirim, Çiller kireç ve korozyon önleyici ürünü nereden bulabilirim, kireç ve korozyon önleyici, su şartlandırma kimyasalları satan firmalar, su kimyasalları satışı yapan firmalar, soğutma su kimyasalları satan firmalar, soğutma sistemini koruyucu kimyasallar, soğutma kuleleri için kimyasal ürünler, endüstriyel kimyasallar, Kapalı devre soğutma sistemi kireç ve korozyon önleyiciler, su kimyasalları, soğutma sistemi kimyasalları, kireç ve korozyon önleyici 30 kg ambalaj fiyatı.

  • Ürün görselleri temsili olarak verilmiştir. Sevki yapılan ürünle yukarda resmi olan ambalaj şekli ve ürüne ait renk değerleri arasında farklılık olabilmektedir.
  • Burada bulunan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım talimatı veya kullanım tavsiyesi değildir.Kullanım amacınıza uygun küçük denemelerle ürünün kullanım oranını , kullanım şeklini, üretiminize uygunluğunu siz belirleyebilirsiniz.
  • Bu ürünleri el yüz ve gözünüze temas ettirmeyiniz, yutmayınız
  • Ürünün kullanım kılavuzunda yazıldığı gibi kullanınız.