PASLANMAZ ÇELİK YÜZEY TEMİZLEYİCİ

EKO - Konsantre Paslanmaz Kimyasalı

  • Ürün Kodu: MT607.10000
  • Kargo Ücreti: Kargo Bedava
  • Ambalaj: 10 lt
188,33 TL

Molix MT 607 Paslanmaz Çelik Yüzey Temizleyici  – 10 litre

Ambalaj 

: 

10 Lt

Türü

Paslanmaz Çelik Yüzey Temizleyici

Ürün Menşei 

: 

Türkiye 

Kullanım Oranı

: 

Kirin Yoğunluğuna Bağlı Olarak 10 Katına Kadar Su İle Seyreltilerek

Fiziksel Hali 

: 

Sıvı 

Sevkiyat Bilgisi 

: 

Gaziantep veya İstanbul

Molix MT 607 Paslanmaz Çelik Yüzey Temizleyici Özellikleri:

Molix MT 608 paslanmaz çelik yüzey temizleyici; krom, nikel ve paslanmaz çeliklerin üzerindeki kaynak karartılarını, tavlamaları ve cürufu temizler. Krom, nikel ve paslanmaz çelik türü metallerin üzerinde uygulanan ısıdan dolayı kalan karartıları yok eder ve metali koruma altına alır.

• Kararmış, kirlenmiş paslanmaz çeliğin temizlenmesi ve parlatılmasında kullanılır.

• Taşlama artıklarını, demir artıklarını, kaynak tavlamalarını yok eder.

• Kötü koku ve duman çıkarmaz.

Molix MT 607 Paslanmaz Çelik Yüzey Temizleyici Kullanım Alanları:

Molix MT 607 paslanmaz çelik yüzey temizleyici; metal sanayinde, tüm krom nikel, paslanmaz çeliklerin bulunduğu işletmelerde kullanılabilir.

Molix MT 607 Paslanmaz Çelik Yüzey Temizleyici Kullanım Oranı:

Ekonomiktir.  Kirin yoğunluğuna bağlı olarak 10 katına kadar su ile seyreltilerek kullanılabilir.Önemli Bilgilendirme

**Ürün görselleri temsili olarak verilmiştir. Sevki yapılan ürünle yukarda resmi olan ambalaj şekli ve ürüne ait renk değerleri arasında farklılık olabilmektedir.

** Burada bulunan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım talimatı veya kullanım tavsiyesi değildir.Kullanım amacınıza uygun küçük denemelerle ürünün kullanım  oranını , kullanım şeklini, üretiminize uygunluğunu siz belirleyebilirsiniz.

**Yukarıda yazan maddeleri dikkatle okuyunuz, dikkat etmemenizden kaynaklanan maddi zarar ve ziyanlardan,  kaza ve sağlık sorunlarından firmamız sorumlu değildir.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------    

Paslanmaz çelik yüzey temizleyici nerelerde kullanılır, paslanmaz çelik yüzey temizleyici nerede satılır, paslanmaz çelikyüzey temizleyici satan firmalar, paslanmaz temizleyici kimyasal satan firmalar,  çelik yüzey temizleyici kimyasalı firmaları, paslanmaz çelik yüzey temizleyici kaç lira,  temizleyici fiyatı, krom yüzey temizleyici kimyasal nereden bulabilirim, nikel temizleyici kimyasal nereden bulabilirim, paslanmaz krom temizleyici kimyasal, paslanmaz krom temizleyen kimyasal maddeler, paslanmaz krom çelik temizleyiciler, endüstriyel kimyasal satan firmalar, endüstriyel kimyasal satışı yapan firmalar, metal kimyasal temizleyicileri, metal temizleyen kimyasal satan firmalar, paslanmaz krom bakım kimyasalları, krom yüzey temizliği yapan kimyasallar, endüstriyel kimyasallar, paslanmaz çelik yüzey temizleyici 30 kg ambalaj fiyatı.

  • Ürün görselleri temsili olarak verilmiştir. Sevki yapılan ürünle yukarda resmi olan ambalaj şekli ve ürüne ait renk değerleri arasında farklılık olabilmektedir.
  • Burada bulunan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım talimatı veya kullanım tavsiyesi değildir.Kullanım amacınıza uygun küçük denemelerle ürünün kullanım oranını , kullanım şeklini, üretiminize uygunluğunu siz belirleyebilirsiniz.
  • Bu ürünleri el yüz ve gözünüze temas ettirmeyiniz, yutmayınız
  • Ürünün kullanım kılavuzunda yazıldığı gibi kullanınız.