MAKİNE ve METAL ÜZERİNDEN YAĞ SÖKÜCÜ

Makine Ve Metaller Üzerinden Yağ Sökücü Solvent - Özel Solvent Karışımı Yağ Sökücü

  • Ürün Kodu: S302.10000
  • Kargo Ücreti: Kargo Bedava
  • Ambalaj: 10 lt
312,23 TL

Makine ve Metaller Üzerinden Yağ Sökücü Solvent  - 10 Litre 

Ambalaj 

: 

10 Lt

Formu 

Solvent Bazlı 

Ürün Menşei 

: 

Türkiye 

Kullanım Oranı 

: 

Sulandırılmadan Direk Kullanılır

Fiziksel Hali 

: 

Sıvı 

Sevkiyat Bilgisi 

: 

Gaziantep veya İstanbul

 Makine ve Metaller Üzerinden Yağ Sökücü Solvent Özellikleri:

Makine ve metaller üzerinden yağ sökücü solvent çok güçlü bir yağ sökücü solventtir. Klorlu ve aromatik solventler içermez. Çabuk uçar; böylece temizliği yapılacak makine parçaları için bakım süresi azalmış olur. Kalıntı ve tortu kesinlikle bırakmaz.

Makine ve Metaller Üzerinden Yağ Sökücü Solvent Kullanım Alanları:

Makine ve metaller üzerinden yağ sökücü solvent genel amaçlı bir temizleyici ve yağ sökücü solvent olup, tekstil sektöründe dokuma tezgahı ve makinelerinde tarak, iğne ve diğer metal kısımlarda istenmeyen yağların temizliğinde kullanılır. Otomotiv veya metal sektöründe imalat esnasında parçaların yağ temizliğinde kullanılır. Yağ, gres, mürekkep, mum, asfalt, gibi birçok kirlenmeleri metal yüzeyinden uzaklaştırır. Daldırma püskürtme ve kapalı devre sistemlerde uygulanabilir


Önemli Bilgilendirme

**Ürün görselleri temsili olarak verilmiştir. Sevki yapılan ürünle yukarda resmi olan ambalaj şekli ve ürüne ait renk değerleri arasında farklılık olabilmektedir.

** Burada bulunan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım talimatı veya kullanım tavsiyesi değildir.Kullanım amacınıza uygun küçük denemelerle ürünün kullanım  oranını , kullanım şeklini, üretiminize uygunluğunu siz belirleyebilirsiniz.

**Yukarıda yazan maddeleri dikkatle okuyunuz, dikkat etmemenizden kaynaklanan maddi zarar ve ziyanlardan,  kaza ve sağlık sorunlarından firmamız sorumlu değildir.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Makina ve metal üzerinden yağ sökücü nerelerde kullanılır, yağ sökücü nerede satılır, Makina ve metal üzerinden yağ sökücü satanfirmalar, makina temizleyici kimyasal satan firmalar,  makina ve matal temizleyici kimyasal satışı yapan firmalar, Makina ve metal üzerinden yağ sökücü kaç lira, makina yağ sökücü fiyatı, makina bakım kimyasallarını nereden bulabilirim, makina temizleyici kimyasal nereden bulabilirim, makina temizleyici kimyasal, matal temizleyen kimyasal maddeler, yağ sökücü temizleyiciler, endüstriyel kimyasal satan firmalar, endüstriyel kimyasal satışı yapan firmalar, metal kimyasal temizleyiciler, makine temizleyen kimyasal satan firmalar, makina bakım kimyasalları, makinaları temizleyen kimyasallar, endüstriyel kimyasallar, yağ sökücü, yağ sökücüler, yağ temizleyici, yağ temizleyiciler, gres temizleyiciler, metallerden kurum söken kimyasallar, makina parçası temizleyen kimyasallar, tiner yerine kullanılan yağ sökücü, mazot yerine kullanılan yağ sökücü, benzin yerine kullanılan yağ sökücü,  yağ sökücüler, makina üzerinden yağ sökücü ambalaj fiyatı, makina üzerinden yağ sökücü kg fiyatı

  • Ürün görselleri temsili olarak verilmiştir. Sevki yapılan ürünle yukarda resmi olan ambalaj şekli ve ürüne ait renk değerleri arasında farklılık olabilmektedir.
  • Burada bulunan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım talimatı veya kullanım tavsiyesi değildir.Kullanım amacınıza uygun küçük denemelerle ürünün kullanım oranını , kullanım şeklini, üretiminize uygunluğunu siz belirleyebilirsiniz.
  • Bu ürünleri el yüz ve gözünüze temas ettirmeyiniz, yutmayınız
  • Ürünün kullanım kılavuzunda yazıldığı gibi kullanınız.