KONSANTRE KİREÇ ÇÖZÜCÜ ve TORTU GİDERİCİ

Kireç Çözücü Ve Tortu Giderici - Endüstriyel Kireç Sökücü

  • Ürün Kodu: AS201.30000
  • Kargo Ücreti: Kargo Bedava
  • Ambalaj: 30 lt
337,01 TL

Molix AS 201 Kireç Çözücü ve Tortu Giderici  - 30 Litre 

Ambalaj 

: 

30 Lt

Formu 

Asidik  Bazlı 

Ürün Menşei 

: 

Türkiye 

Kullanım Oranı 

: 

Sulandırılmadan Direk Kullanılır

Fiziksel Hali 

: 

Sıvı 

Sevkiyat Bilgisi 

: 

Gaziantep veya İstanbul

Molix AS 201 Kireç Çözücü ve Tortu Giderici Özellikleri:

Molix AS 201 Endüstriyel tip, güçlü bir kireç çözücüdür. Çimento, kireç, tortu kalıntılarını ve pası güvenle uzaklaştıran bir üründür. Özellikle ısıtma ve soğutma sistemlerinde sirküle olan suda oluşan kireçlenme, yosunlaşma ve bakteri oluşumunu, sistemi tıkamadan, metal boru ve aksamlara zarar vermeden temizler. İçeriğinde bulunan asitler, ıslatma ve temizleme ajanları ve inhibitör sayesinde yüzeylerden çimento ve kireci uzaklaştırır. Beton zeminlerin temizleyicisi olarak da kullanılır. İnhibitörü sayesinde metale zarar vermez.

• Kireç, beton, pas, yosun ve özellikle mineral kalıntıları uzaklaştırarak parlak bir yüzey sağlar.

• Ekonomiktir. 1/10 oranında su ile seyreltilerek kullanılır

• Kullanımı kolaydır. Rahatsız edici yoğun buhar çıkarmaz.

• Bakır ve alüminyum dahil birçok metal yüzeyde güvenle kullanılabilir.

Molix AS 201 Kireç Çözücü ve Tortu Giderici Kullanım Alanları:

Soğutma ve ısıtma sistemleri, buhar kazanları, beton mikserleri, inşaat sanayi, suyun geçtiği yüzeylerde oluşan kireç, yosun, pas, leke, tortuları çözmek ve özellikle inşaat sonrası kalan çimento ve kireç tabakalarını metal, fayans vs. gibi yüzeylerden uzaklaştırmada, normal temizleyicilerle temizlenemeyen özellikle beton ve taş zeminleri yağ ve kirden arındırmada kullanılır.

 Molix AS 201 Kireç Çözücü ve Tortu Giderici Kullanım Oranı:

Molix AS 201 ortalama 1/10 oranında su ile seyreltilerek kullanılır. Fırça, bez, püskürtücü veya daldırma yöntemleriyle uygulanır. Kireç ve tortular yüzeyden çözülünce derhal durulamaya geçilir. Isıtma ve soğutma sistemlerinde ph 1-2 arasında tutularak ve mümkünse çözelti sıcaklığı 60C a kadar çıkartılarak ve sirkülasyon sistemiyle temizlik gerçekleştirilir.Önemli Bilgilendirme

**Ürün görselleri temsili olarak verilmiştir. Sevki yapılan ürünle yukarda resmi olan ambalaj şekli ve ürüne ait renk değerleri arasında farklılık olabilmektedir.

** Burada bulunan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım talimatı veya kullanım tavsiyesi değildir.Kullanım amacınıza uygun küçük denemelerle ürünün kullanım  oranını , kullanım şeklini, üretiminize uygunluğunu siz belirleyebilirsiniz.

**Yukarıda yazan maddeleri dikkatle okuyunuz, dikkat etmemenizden kaynaklanan maddi zarar ve ziyanlardan,  kaza ve sağlık sorunlarından firmamız sorumlu değildir.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Endüstriyel kireç sökücü nerelerde kullanılır, Konsantre kireç çözücü nerede satılır, konsantre kireç sökücü satan firmalar, soğutma sistemleri için kireç sökücü kimyasal satan firmalar,  kireç çözücü kimyasal firmaları, endüstriyel kireç sökücü kaç lira, inşaat temizleyici kimyasallar, tortu sökücü kimyasalları nereden bulabilirim, güçlü kireç sökücü kimyasal nereden bulabilirim, soğutma kulelerini temizleyici kimyasal, soğutma hatlarını temizleyen kimyasal maddeler, çimento sökücü temizleyiciler, endüstriyel kimyasal satan firmalar, endüstriyel kimyasal satışı yapan firmalar, beton mikseri temizleyiciler, inşaat temizliğ için kimyasal satan firmalar, soğutma sistemi bakım kimyasalları, kireç temizleyen kimyasallar, endüstriyel kimyasallar, beton çözücü, kireç sökücüler, inşaat temizleyici ürünler, harç temizleyiciler, pvc temizleyiciler, metallerden kireç söken kimyasallar, makinalardan kireç tortu temizleyen kimyasallar, tuzruhu yerine kullanılan kireç sökücü, metale zarar vermeyen kireç sökücü, metali koruyan kireç çözücü,  kireç beton harç tortu sökücüler.

  • Ürün görselleri temsili olarak verilmiştir. Sevki yapılan ürünle yukarda resmi olan ambalaj şekli ve ürüne ait renk değerleri arasında farklılık olabilmektedir.
  • Burada bulunan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım talimatı veya kullanım tavsiyesi değildir.Kullanım amacınıza uygun küçük denemelerle ürünün kullanım oranını , kullanım şeklini, üretiminize uygunluğunu siz belirleyebilirsiniz.
  • Bu ürünleri el yüz ve gözünüze temas ettirmeyiniz, yutmayınız
  • Ürünün kullanım kılavuzunda yazıldığı gibi kullanınız.