ELEKTRONİK KART ve DEVRE TEMİZLEYİCİ

Elektronik Kart Ve Devre Temizleyici - Elektrikal Solvent

  • Ürün Kodu: S305.10000
  • Kargo Ücreti: Kargo Bedava
  • Ambalaj: 10 lt
312,23 TL

Elektronik Kart Ve Devre Temizleyici - 10 Litre 

Ambalaj 

: 

10 Lt

Formu 

Solvent Bazlı 

Ürün Menşei 

: 

Türkiye 

Kullanım Oranı 

: 

Sulandırılmadan Direk Kullanılır

Fiziksel Hali 

: 

Sıvı 

Sevkiyat Bilgisi 

: 

Gaziantep veya İstanbul

Elektronik Kart Ve Devre Temizleyici Özellikleri:

·         Çok güçlü bir yağ çözücüdür.

·         Klor / flor içermediğinden çevrenin ve sağlığınızın dostudur.

·         Aşındırıcı değildir, tortu bırakmaz, tozların yeniden birikmesine engel olur.

·         Geniş kullanım alanlıdır. Plastik, metal, alüminyum parça temizliklerinde güvenle kullanılabilir.

·         Uygulama sırasında kullanıcıya rahatsızlık vermez.
 

Elektronik Kart Ve Devre Temizleyici Kullanım Alanları:

Elektronik motorları, kontrol panoları, bilgisayarlar, ofis makineleri, televizyonlar, iletişim ve komünikasyon ekipmanlarında kullanılır.
Öncelikle çalışır haldeki techizat kapatılır. Püskürtme ve daldırma yöntemi ile kullanılabilir. Silme yöntemi ile temizlenmesi gereken parçalarda bez veya fırça ile yüzeye tatbik edebilirsiniz

 


Önemli Bilgilendirme

**Ürün görselleri temsili olarak verilmiştir. Sevki yapılan ürünle yukarda resmi olan ambalaj şekli ve ürüne ait renk değerleri arasında farklılık olabilmektedir.

** Burada bulunan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım talimatı veya kullanım tavsiyesi değildir.Kullanım amacınıza uygun küçük denemelerle ürünün kullanım  oranını , kullanım şeklini, üretiminize uygunluğunu siz belirleyebilirsiniz.

**Yukarıda yazan maddeleri dikkatle okuyunuz, dikkat etmemenizden kaynaklanan maddi zarar ve ziyanlardan,  kaza ve sağlık sorunlarından firmamız sorumlu değildir.

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Elektronik kart ve devre temizleyici nerede satılır, satan firmalar, eletronik kart temizleyici kaç lira, elektronik kartlar için yağ sökücü fiyatı, elektronik bakım kimyasallarını nereden bulabilirim, elektrikli devreler için kimyasal temizleyiciler, elektronik sistemleri temizleyen kimyasallar, devre yağ sökücü, makina elektrikli parçalarından kurum söken kimyasallar, elektronik kartlara zarar vermeyen temizleme ürünü,  kart devre temizleyici kg fiyatı, elektronik kart temizleyici ambalaj fiyatı, kontrol pano temzileyici kimyasal, kontrol panolarını temizleyiciler.

  • Ürün görselleri temsili olarak verilmiştir. Sevki yapılan ürünle yukarda resmi olan ambalaj şekli ve ürüne ait renk değerleri arasında farklılık olabilmektedir.
  • Burada bulunan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım talimatı veya kullanım tavsiyesi değildir.Kullanım amacınıza uygun küçük denemelerle ürünün kullanım oranını , kullanım şeklini, üretiminize uygunluğunu siz belirleyebilirsiniz.
  • Bu ürünleri el yüz ve gözünüze temas ettirmeyiniz, yutmayınız
  • Ürünün kullanım kılavuzunda yazıldığı gibi kullanınız.