ELEKTRİKSEL EKİPMANLARI NEM ve KOROZYONDAN KORUYUCU

Elektriksel Ekipmanları Nem ve Korozyondan Koruyucu

  • Ürün Kodu: WDC401.30000
  • Kargo Ücreti: Kargo Bedava
  • Ambalaj: 30 lt
776,44 TL

Elektrikli Ekipmanları Nem ve Korozyondan Koruyucu - 30 Litre 

Ambalaj 

: 

30 Lt 

Türü

Elektrikli Ekipman Koruyucu

Ürün Menşei 

: 

Türkiye 

Kullanım Oranı 

: 

Direk Uygulanır

Fiziksel Hali 

: 

Sıvı 

Sevkiyat Bilgisi 

: 

Gaziantep veya İstanbul

Elektrikli Ekipmanları Nem ve Korozyondan Koruyucu Özellikleri:

Molix WDC 401 ; elektrikli cihazların nem ve kirliliğe karşı korunmasını sağlayarak ömrünü uzatan, kısa devreleri önleyen özel bir kimyasaldır.

Özellikleri;

Nem oranının yüksek olduğu ortamlarda elektrik arızalarını önler.

Kirliliğe karşı izolasyon işlevi görmesine karşın kullanıldığı ekipmanın elektrik iletimine engel olmaz.

Nemi uzaklaştırarak yüzeyi kaplar.

Elektrikal özellikleri iyileştirir. Yalıtım direncini arttırır.

Cihazları çalışırken ve nakliye sırasında korur.

Paslanma ve aşınmayı engeller.

Mikron film halinde her tür yüzeye tutunabilir ve en ince noktalara kadar nüfuz ederek tam koruma sağlar.

Kir ve isi sökerek temizlemeye yardım eder.

Suya maruz kalmış ve/veya rutubetten zarar görmüş cihazları yeniden kullanılabilir hale getirir.

Elektrikli Ekipmanları Nem ve Korozyondan Koruyucu Kullanım Şekli ve Oranı:

Elektrik motor ve cihazları temizlendikten sonra ürün tatbik edilmelidir. WDC 401 püskürtme veya daldırma yöntemi ile kullanabilir. Daha sonra hava yardımı ile kurutulmalı veya kendi halinde kurumaya bırakılmalıdır. 
Su altında kalmış cihazlarda temizlik yapıldıktan sonra su tamamen uzaklaşana kadar WDC 401 püskürtülmelidirÖnemli Bilgilendirme

**Ürün görselleri temsili olarak verilmiştir. Sevki yapılan ürünle yukarda resmi olan ambalaj şekli ve ürüne ait renk değerleri arasında farklılık olabilmektedir.

** Burada bulunan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım talimatı veya kullanım tavsiyesi değildir.Kullanım amacınıza uygun küçük denemelerle ürünün kullanım  oranını , kullanım şeklini, üretiminize uygunluğunu siz belirleyebilirsiniz.

**Yukarıda yazan maddeleri dikkatle okuyunuz, dikkat etmemenizden kaynaklanan maddi zarar ve ziyanlardan,  kaza ve sağlık sorunlarından firmamız sorumlu değildir.

 -----------------------------------------------------------------------------------------------------

Elektriksel ekipmanları nem ve korozyondan koruyucu nerelerde kullanılır, Elektriksel ekipmanları nem ve korozyondan koruyucu nerede satılır,Elektriksel ekipmanları nem ve korozyondan koruyucu satan firmalar, elektrikal koruyucu kimyasal satan firmalar, Elektriksel ekipmanları nem ve korozyondan koruyucu satışı yapan firmalar, Elektriksel ekipmanları nem ve korozyondan koruyucu kaç lira, Elektriksel ekipmanları nem ve korozyondan koruyucu fiyatı, elektrikli ekipman bakım kimyasallarını nereden bulabilirim, elektrik motoru koruyucu kimyasal nereden bulabilirim, elektrikli aksam koruyan kimyasal, elektrikli sistem parçaları koruyan kimyasal maddeler, Elektriksel ekipmanları nem ve korozyondan koruyucu, endüstriyel kimyasal satan firmalar, endüstriyel kimyasal satışı yapan firmalar, elektrikli devreler için koruyucu kimyasallar, elektrikli makina parçaları koruyan kimyasal satan firmalar, elektriksel ekipman bakım kimyasalları, makinaları koruyan kimyasallar, endüstriyel kimyasallar, elektrik motoru koruyucu kimyasallar, makina elektrikli parçalarını koruyan kimyasallar, elektrik motor parçası koruyan kimyasallar, elektrikli parça koruyucu kimyasal, elektrilki ekipmanları koruyan kimyasal fiyatları, elektrikli parçaları nasıl korurum, elektrik motorunu nemden nasıl korurum, elektrik parçalarını nemden koruyabilmek için ne kullanılır. elektrikli parça koruyucu ambalaj fiyatı, makina parça koruyucu, dinamo koruyucu, şalter koruyucu, kısa devreleri önleyen kimyasal, kısa devreler engel olacak ürünler. 

  • Ürün görselleri temsili olarak verilmiştir. Sevki yapılan ürünle yukarda resmi olan ambalaj şekli ve ürüne ait renk değerleri arasında farklılık olabilmektedir.
  • Burada bulunan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım talimatı veya kullanım tavsiyesi değildir.Kullanım amacınıza uygun küçük denemelerle ürünün kullanım oranını , kullanım şeklini, üretiminize uygunluğunu siz belirleyebilirsiniz.
  • Bu ürünleri el yüz ve gözünüze temas ettirmeyiniz, yutmayınız
  • Ürünün kullanım kılavuzunda yazıldığı gibi kullanınız.