ELEKTRİKLİ ve MEKANİK EKİPMANLAR İÇİN YAĞ SÖKÜCÜ

Elektrikli Ve Mekanik Ekipmanlar İçin Yağ Sökücü - Elektrikal Yağ Sökücü Solvent

  • Ürün Kodu: S303.10000
  • Kargo Ücreti: Kargo Bedava
  • Ambalaj: 10 lt
322,14 TL

Molix S 303 Elektrikli ve Mekanik Ekipmanlar İçin Yağ Sökücü  - 10 Litre 

Ambalaj 

: 

10 Lt

Formu 

Solvent Bazlı 

Ürün Menşei 

: 

Türkiye 

Kullanım Oranı 

: 

Sulandırılmadan Direk Kullanılır

Fiziksel Hali 

: 

Sıvı 

Sevkiyat Bilgisi 

: 

Gaziantep veya İstanbul

Molix S 303 Elektrikli ve Mekanik Ekipmanlar İçin Yağ Sökücü Özellikleri:

• Sülfür ve klor içermez.

• Dikkatli şekilde kullanıldığında boya izolasyon, sentetik plastikler, kauçuk ve benzeri malzemelere zarar vermez tortu bırakmaz.

• Klorlu ve aromatik solventler içermez.

• Hızlı buharlaşır. MOLİX S 303  parçaların kısa sürede temizlenip tekrar kullanılmasını sağlar.

• Mükemmel, çok geniş amaçlı temizleyici ve yağ çözücüdür. Püskürtücü, fırça veya mop ile uygulanabilir.

• Yağ, gres, mürekkep, mum, asfalt ve bir çok tutkal birikintileri uzaklaştırır.

Molix S 303 Elektrikli ve Mekanik Ekipmanlar İçin Yağ Sökücü Kullanım Alanları:

MOLİX S 303 elektrikli ve mekanik ekipmanlar için yağ sökücü her türlü kumaştan püskürtücülerle, yağ ve kir temizliğinde kullanılır. Ayrıca suyun bile leke bıraktığı TAFTA cinsi kumaşın üzerine püskürtülüp;  sonrada kumaşı yine top haline getirilerek 3-4 saat bekletildiğinde, hiç leke kalmadan temizlendiği görülecektir.Önemli Bilgilendirme

**Ürün görselleri temsili olarak verilmiştir. Sevki yapılan ürünle yukarda resmi olan ambalaj şekli ve ürüne ait renk değerleri arasında farklılık olabilmektedir.

** Burada bulunan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım talimatı veya kullanım tavsiyesi değildir.Kullanım amacınıza uygun küçük denemelerle ürünün kullanım  oranını , kullanım şeklini, üretiminize uygunluğunu siz belirleyebilirsiniz.

**Yukarıda yazan maddeleri dikkatle okuyunuz, dikkat etmemenizden kaynaklanan maddi zarar ve ziyanlardan,  kaza ve sağlık sorunlarından firmamız sorumlu değildir.

 ----------------------------------------------------------------------------------------------------

Elektrikli ve makanik ekipmanlar iç yağ sökücü nerelerde kullanılır, yağ sökücü nerede satılır, Elektrikli ve makanik ekipmanlar için yağ sökücü  satan firmalar, elektrik motorları temizleyici kimyasal satan firmalar,  elektrikli malzeme temizleyici kimyasal satışı yapan firmalar, Elektrikli ve makanik ekipmanlar iç yağ sökücü  kaç lira, mekanik ekipmanlar için yağ sökücü fiyatı, makina bakım kimyasallarını nereden bulabilirim, elektrik motoru temizleyici kimyasal nereden bulabilirim, elektrikli aksam temizleyici kimyasal, elektrikli sistem parçaları temizleyen kimyasal maddeler, yağ sökücü temizleyiciler, endüstriyel kimyasal satan firmalar, endüstriyel kimyasal satışı yapan firmalar, elektrikli devreler için kimyasal temizleyiciler, elektrikli makina parçaları temizleyen kimyasal satan firmalar, makina bakım kimyasalları, makinaları temizleyen kimyasallar, endüstriyel kimyasallar, yağ sökücü, elektrik motor üzerinden yağ sökücüler, yağ temizleyici, yağ temizleyiciler, gres temizleyiciler, makina elektrikli parçalarından kurum söken kimyasallar, elektrik motor parçası temizleyen kimyasallar, tiner yerine kullanılan yağ sökücü, mazot yerine kullanılan yağ sökücü, benzin yerine kullanılan yağ sökücü,  yağ sökücüler, elektrik motoru temizleyici ürüm, elektrik motor temizleyici, elektrik motorunu nasıl temizlerim, jeneratör temizleyici, jeneratör temizleyen kimyasallar. 

  • Ürün görselleri temsili olarak verilmiştir. Sevki yapılan ürünle yukarda resmi olan ambalaj şekli ve ürüne ait renk değerleri arasında farklılık olabilmektedir.
  • Burada bulunan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım talimatı veya kullanım tavsiyesi değildir.Kullanım amacınıza uygun küçük denemelerle ürünün kullanım oranını , kullanım şeklini, üretiminize uygunluğunu siz belirleyebilirsiniz.
  • Bu ürünleri el yüz ve gözünüze temas ettirmeyiniz, yutmayınız
  • Ürünün kullanım kılavuzunda yazıldığı gibi kullanınız.