ELEKTRİKLİ CİHAZLARDAN YAĞ, KİR, NEM GİDERİCİ

Elektrikli Cihazlardan Yağ Kir Giderici - Motor, Jeneratör, Dinamo Temizleyici

  • Ürün Kodu: S304.30000
  • Kargo Ücreti: Kargo Bedava
  • Ambalaj: 30 lt
928,66 TL

Molix S 304 Elektrikli Cihazlardan Yağ, Kir, Nem Giderici  - 30 Litre 

Ambalaj 

: 

30 Lt

Formu 

Solvent Bazlı 

Ürün Menşei 

: 

Türkiye 

Kullanım Oranı 

: 

Sulandırılmadan Direk Kullanılır

Fiziksel Hali 

: 

Sıvı 

Sevkiyat Bilgisi 

: 

Gaziantep veya İstanbul

Molix S 304 Elektrikli Cihazlardan Yağ, Kir, Nem Giderici Özellikleri:

Molix S 304 elektrikli cihazlardan yağ, kir, nem giderici, elektrik motor ve aksamlarının demonte edilmeksizin temizlenmesi ve nemin uzaklaştırılmasında kullanılan yalıtkan bir sanayi tipi çözücüdür.

Yangın tehlikesi olmaksızın güvenle temizler ve ark yapabilecek birikintileri uzaklaştırır.

• Temizlerken nemi de uzaklaştırır, kısa devreleri önler. Motorların ömrünü uzatır.

• Küçük motorların demonte edilmeksizin tamirini mümkün kılar. Zaman ve iş gücünde tasarruf sağlar.

• Genel amaçlı emniyetli bir çözücüdür. Yağ, kurum, kir, tutkal ve yeni dökülmüş olan boya temizliğinde kullanılır.

Molix S 304 Elektrikli Cihazlardan Yağ, Kir, Nem Giderici Kullanım Alanları:

Molix S 304 elektrikli cihazlardan yağ, kir, nem giderici Elektrik donanımlarının ( dinamo, motor, jeneratör, şalter, alternatör) demonte edilmeksizin temizliği, karbon tozlarının ve nemin uzaklaştırılması için. Baskı makinelerinin rulmanların, metal parçaların ve fren kampanalarının temizliği, ahşap yüzeylerden tutkalın uzaklaştırılması ve ofis makinelerinin temizliği, monte ve demonte olarak motor ve filtrelerin temizliği.

Molix S 304 Elektrikli Cihazlardan Yağ, Kir, Nem Giderici Kullanım Oranı:

Temizlenecek yüzey öncelikli olarak basınçlı hava ile temizlenir. Daha sonra Molix S 304 püskürtülür. Püskürtme işlemi kir akması bitinceye kadar devam eder. Küçük motorlar; demonte etmeden direk daldırma yöntemi ile de temizlenebilir. Uygulama bittikten sonra hava ile kurutulurÖnemli Bilgilendirme

**Ürün görselleri temsili olarak verilmiştir. Sevki yapılan ürünle yukarda resmi olan ambalaj şekli ve ürüne ait renk değerleri arasında farklılık olabilmektedir.

** Burada bulunan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım talimatı veya kullanım tavsiyesi değildir.Kullanım amacınıza uygun küçük denemelerle ürünün kullanım  oranını , kullanım şeklini, üretiminize uygunluğunu siz belirleyebilirsiniz.

**Yukarıda yazan maddeleri dikkatle okuyunuz, dikkat etmemenizden kaynaklanan maddi zarar ve ziyanlardan,  kaza ve sağlık sorunlarından firmamız sorumlu değildir.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Elektrikli cihazlardan yağ kir nem giderici nerelerde kullanılır, elektrik motorlardan yağ sökücü nerede satılır, Elektrikli cihazlardan yağ, kir, nemgiderici   satan firmalar, elektrik motorları temizleyici kimyasal satan firmalar,  elektrikli malzeme temizleyici kimyasal satışı yapan firmalar, Elektrikli cihazlardan yağ, kir, nem giderici kaç lira, mekanik ekipmanlar için yağ sökücü fiyatı, jeneratör bakım kimyasallarını nereden bulabilirim, elektrik motoru temizleyici kimyasal nereden bulabilirim, elektrikli aksam temizleyici kimyasal, elektrikli sistem parçaları temizleyen kimyasal maddeler, yağ sökücü temizleyiciler, endüstriyel kimyasal satan firmalar, endüstriyel kimyasal satışı yapan firmalar, elektrikli devreler için kimyasal temizleyiciler, elektrikli makina parçaları temizleyen kimyasal satan firmalar, elektrikli makina bakım kimyasalları, makinaları temizleyen kimyasallar, endüstriyel kimyasallar, yağ sökücü, elektrik motor üzerinden yağ sökücüler, yağ temizleyici, yağ temizleyiciler, gres temizleyiciler, makina elektrikli parçalarından kurum söken kimyasallar, elektrik motor parçası temizleyen kimyasallar, tiner yerine kullanılan yağ sökücü, mazot yerine kullanılan yağ sökücü, benzin yerine kullanılan yağ sökücü,  yağ sökücüler, jenerotör temizleme kimyasalı, dinamo temizleme kimyasalı, alternör temzileme kimyasalı, elektrik motoru temizleyici kg fiyatı,

  • Ürün görselleri temsili olarak verilmiştir. Sevki yapılan ürünle yukarda resmi olan ambalaj şekli ve ürüne ait renk değerleri arasında farklılık olabilmektedir.
  • Burada bulunan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım talimatı veya kullanım tavsiyesi değildir.Kullanım amacınıza uygun küçük denemelerle ürünün kullanım oranını , kullanım şeklini, üretiminize uygunluğunu siz belirleyebilirsiniz.
  • Bu ürünleri el yüz ve gözünüze temas ettirmeyiniz, yutmayınız
  • Ürünün kullanım kılavuzunda yazıldığı gibi kullanınız.