KONSANTRE SABUN

Konsantre Güçlü Yağ Sökücü Sabun

  • Ürün Kodu: HJ517.30000
  • Kargo Ücreti: Kargo Bedava
  • Ambalaj: 30 lt
543,51 TL

Molix HJ 517 Konsantre Yağ Sökücü El Sabunu  – 30 litre

Ambalaj 

: 

30 Lt

Türü

Genel temizleme

Ürün Menşei 

: 

Türkiye 

Kullanım Oranı 

: 

Kirin durumuna göre 2-4 kat sulandırılır

Fiziksel Hali 

: 

Sıvı 

Sevkiyat Bilgisi 

: 

Gaziantep veya İstanbul

Molix HJ 517 Konsantre Yağ Sökücü El Sabunu Özellikleri:

Molix HJ 517 konsantre yağ sökücü el sabunu; özellikle ellerde olabilecek ağır yağ ve kirleri cilde zarar vermeksizin etkin bir şekilde temizlemek amacıyla kullanılan özel bir sabundur. Ürünün en önemli katkısı mürekkep, yağ, kurum gibi ağır kirleri temizlerken, zararlı kimyasal ve aşındırıcı malzemeler içermediğinden, cilde zarar vermez.

• Cilde krem etkisi verir yumuşak tutar.

• Cilde zarar verecek ürünler içermez.

• En ağır cilt kirlenmelerinde bile normal bir sabunun çok ötesinde temizleme performansı gösterir.

• Ekonomiktir, altı birime kadar su ile seyreltilebilir.

• Doğa dostudur, biyolojik olarak parçalanabilir.

Molix HJ 517 Konsantre Yağ Sökücü El Sabunu Kullanım Alanları:

Fabrikalar, metal üretim işletmeleri, araç bakım servisleri, makine bakım servisleri, tamir atölyeleri, ofisler, okullar, restaurantlar, yemekhaneler, marketler, sağlık kuruluşları, gıda işleme üniteleri, atölyeler, hastaneler, laboratuarlar, mutfaklar vs.

Molix HJ 517 Konsantre Yağ Sökücü El Sabunu Kullanım Şekli ve Oranı:

Molix HJ 517 konsantre yağ sökücü el sabunu ağır yağ ve kirlerde  2 kat oranında su , hafif kirlerde ise 3 ile 4 katı su ile çoğaltılarak kullanılır.  Vücut temizliğinde ise 6 kat su ile çoğaltılarak kullanılır. Ellerimizi ıslatıp sulandırılarak çoğaltılan Molix HJ 517 den elimize bir miktar  alırız. Ellerimizi suya tutmadan önce iyice ovuştururuz. Daha sonra durulayarak kiri ve yağı elimizden temizlemiş oluruz.Önemli Bilgilendirme

**Ürün görselleri temsili olarak verilmiştir. Sevki yapılan ürünle yukarda resmi olan ambalaj şekli ve ürüne ait renk değerleri arasında farklılık olabilmektedir.

** Burada bulunan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım talimatı veya kullanım tavsiyesi değildir.Kullanım amacınıza uygun küçük denemelerle ürünün kullanım  oranını , kullanım şeklini, üretiminize uygunluğunu siz belirleyebilirsiniz.

**Yukarıda yazan maddeleri dikkatle okuyunuz, dikkat etmemenizden kaynaklanan maddi zarar ve ziyanlardan,  kaza ve sağlık sorunlarından firmamız sorumlu değildir.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------    

Konsantre sabun nerelerde kullanılır, Konsantre sabun nerede satılır, Konsantre sabun satan firmalar, konsantre sabun firmaları,  konsantre sabun firmaları, konsantre  sabun kaç lira, konsantre sabun fiyatı, araç bakım servisleri için konsantre sabun nereden bulabilirim, ellerden çok yağlı kirleri çıkaran sabunu nereden bulabilirim, çok yağlı elleri temizlemek için sabun, yağ sökücü el temizleme sabunu, metal işletmeleri temizleyiciler,  ellerdeki kurumu temizleyici ürün satan firmalar, endüstriyel sabun satışı yapan firmalar, ağır yağlardan cildi temizleyen kimyasallar, yağlı eller için sabun satan firmalar, el temizleyen ürünler, elleri ağır kir ve yağlardan temizleyen sabunlar, endüstriyel konsantre sabun, konsantre el sabunu , konsantre sabun, konsantre sabun ambalaj fiyatı, konsantre sabun 30 kg ambalaj fiyatı.

  • Ürün görselleri temsili olarak verilmiştir. Sevki yapılan ürünle yukarda resmi olan ambalaj şekli ve ürüne ait renk değerleri arasında farklılık olabilmektedir.
  • Burada bulunan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım talimatı veya kullanım tavsiyesi değildir.Kullanım amacınıza uygun küçük denemelerle ürünün kullanım oranını , kullanım şeklini, üretiminize uygunluğunu siz belirleyebilirsiniz.
  • Bu ürünleri el yüz ve gözünüze temas ettirmeyiniz, yutmayınız
  • Ürünün kullanım kılavuzunda yazıldığı gibi kullanınız.