KONSANTRE CAM TEMİZLEME SIVISI

Ekonomik Cam Temizleyici

  • Ürün Kodu: HJ514.30000
  • Kargo Ücreti: Kargo Bedava
  • Ambalaj: 30 lt
320,49 TL

 Molix HJ 514 Ekonomik Cam Temizleme Sıvısı – 30 litre

Ambalaj 

: 

30 Lt

Türü

Genel temizleme

Ürün Menşei 

: 

Türkiye 

Kullanım Oranı 

: 

1 birim alıp 30 ile 50 kat arasında sulandırarak kullanılır

Fiziksel Hali 

: 

Sıvı 

Sevkiyat Bilgisi 

: 

Gaziantep veya İstanbul

 Molix HJ 514 Ekonomik Cam Temizleme Sıvısı Özellikleri:

Molix HJ 514; endüstriyel tip cam temizleme sıvısıdır. Cam yüzeylerin sayısının yüksek olduğu otel, işmerkezleri, restorant, fabrika, yurt, idari binalar, vb yerlerde kullanılmak üzere formule edilmiş konsantre bir camsildir. Bu ürün kullanılarak cam temizleme maliyetleri çok uygunlaşmıştır.  

Molix HJ 514; cam yüzeylerin sağlıklı ve ekonomik temzilenmesini ve parlamasını sağlar

Molix HJ 514 Ekonomik Cam Temizleme Sıvısı Kullanım Şekli ve Oranı:

Molix HJ 514; endüstriyel tip, konsantre bir cam silme sıvısıdır. Ürün yıkanabilir sert ve parlak her türlü yüzey temizliğinde kullanılan temizleyicidir

Üründen 1 birim alıp 30 ile 50 kat arasında sulandırarak; temizleme özelliği güçlü, leke ve tortu bırakmayan güçlü bir camsil elde edersiniz.

Önemli Bilgilendirme

**Ürün görselleri temsili olarak verilmiştir. Sevki yapılan ürünle yukarda resmi olan ambalaj şekli ve ürüne ait renk değerleri arasında farklılık olabilmektedir.

** Burada bulunan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım talimatı veya kullanım tavsiyesi değildir.Kullanım amacınıza uygun küçük denemelerle ürünün kullanım  oranını , kullanım şeklini, üretiminize uygunluğunu siz belirleyebilirsiniz.

**Yukarıda yazan maddeleri dikkatle okuyunuz, dikkat etmemenizden kaynaklanan maddi zarar ve ziyanlardan,  kaza ve sağlık sorunlarından firmamız sorumlu değildir.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------    

 Konsantre camsil nerelerde kullanılır, konsantre camsil nerede satılır, konsantre camsil satan firmalar,  konsantre camsil satış firmaları, konsantre camsil kimyasal firmaları, konsantre camsil kaç lira, konsantre camsil fiyatı, konsantre camsili nereden bulabilirim, konsantre camsil satışı yapan firmalar, cam sil, kimyasallar, endüstriyel kimyasallar, konsantre camsil kg fiyatı, konsantre cam sil ambalaj fiyatı, konsantre camsil satın alma, konsantre camsili nasıl alabilirim, konsantre camsil 30 kg ambalaj fiyatı. 

 

 

 

  • Ürün görselleri temsili olarak verilmiştir. Sevki yapılan ürünle yukarda resmi olan ambalaj şekli ve ürüne ait renk değerleri arasında farklılık olabilmektedir.
  • Burada bulunan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım talimatı veya kullanım tavsiyesi değildir.Kullanım amacınıza uygun küçük denemelerle ürünün kullanım oranını , kullanım şeklini, üretiminize uygunluğunu siz belirleyebilirsiniz.
  • Bu ürünleri el yüz ve gözünüze temas ettirmeyiniz, yutmayınız
  • Ürünün kullanım kılavuzunda yazıldığı gibi kullanınız.