KÖPÜK SABUN

El Yıkama Köpüğü

  • Ürün Kodu: HJ504.30000
  • Kargo Ücreti: Kargo Bedava
  • Ambalaj: 30 lt
289,10 TL

Molix HJ 504 Köpük El Sabunu  – 30 litre

Ambalaj 

: 

30 Lt

Türü

Köpük El Sabunu

Ürün Menşei 

: 

Türkiye 

Kullanım Oranı 

: 

Direk Kullanım

Fiziksel Hali 

: 

Sıvı 

Sevkiyat Bilgisi 

: 

Gaziantep veya İstanbul

Molix HJ 504 Köpük El Sabunu Özellikleri:

Molix HJ 504 köpük el sabunu ellerdeki kirleri düşük maliyette cildi koruyarak en kolay şekilde temizlemek ve dezenfekte etmek amacıyla geliştirilmiş hoş kokulu, bol köpüren bir köpük üründür.     

Köpük sabun kirleri en etkin şekilde elden uzaklaştırırken içerdiği gliserin sayesinde cildi korur ve yumuşak tutar. Cilde hoş bir  koku verir.

• Köpük verdiği için ekonomiktir, etkin bir temizleme ve dezenfekte etme özelliği vardır.

• Sıvı sabuna göre 7 kat daha az kullanılır. (7 kg sabun yerine 1 kg Molix HJ 504 kullanılır)

• Cilde zarar vermez, cildi korur ve yumuşak kalmasını sağlar.

• Güzel kokusu sayesinde kullanım hoş bir hale gelir.

• Bol köpürür.

• Doğa dostudur, biyolojik olarak parçalanabilir.

Molix HJ 504 Köpük El Sabunu Kullanım Alanları:

Fabrikalar, oteller, restaurantlar, hastaneler, poliklinikler, idari binalar vs, elin yıkandığı her yerde bu ürünün kullanılması uygun ve ekonomiktir.

Molix HJ 504 Köpük El Sabunu Kullanım Oranı:

İhtiyacınız kadar alarak kullanabilirsiniz.Önemli Bilgilendirme

**Ürün görselleri temsili olarak verilmiştir. Sevki yapılan ürünle yukarda resmi olan ambalaj şekli ve ürüne ait renk değerleri arasında farklılık olabilmektedir.

** Burada bulunan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım talimatı veya kullanım tavsiyesi değildir.Kullanım amacınıza uygun küçük denemelerle ürünün kullanım  oranını , kullanım şeklini, üretiminize uygunluğunu siz belirleyebilirsiniz.

**Yukarıda yazan maddeleri dikkatle okuyunuz, dikkat etmemenizden kaynaklanan maddi zarar ve ziyanlardan,  kaza ve sağlık sorunlarından firmamız sorumlu değildir.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------    

Köpük sabun nerelerde kullanılır, köpük sabun nerede satılır, köpük sabun satan firmalar, köpük sabun firmaları,  el temizleme köpüğü firmaları, köpük sabun kaç lira, köpük sabun fiyatı, gıda işletmeleri için antibakteriyel köpük sabunu nereden bulabilirim, elleri dezenfekte eden köpük sabunu nereden bulabilirim, dezenfektanlı köpük sabun, dezenfektanlı el temizleme köğüğü, dezenfektanlı temizleyiciler, endüstriyel dezenfektan satan firmalar, endüstriyel köpük sabun satışı yapan firmalar, cilt dezenfektanları, tuvaletten sonra eli dezenfekte eden köpük satan firmalar, el dezenfektan ürünleri, elleri dezenfekte eden  sabunlar, endüstriyel kimyasallar, antibakteriyel cilt temizleme köpüğü, dezenfektanlı köpük sabun, antiseptik köpük sabun, gıda işletmeleri için antibakteriyel köpük sabun, köpük sabun nedir, dezenfektanlı köpük sabun nedir, dezenfektan, dezenfektanlar, dezenfektan ürün fiyatları, el yıkama köpüğü, el yıkama köpüğü satış, el yıkama köpüğü satın al, el yıkama köpüğü fiyatları, el yıkama köpüğü ambalaj fiyatı, el temizleme köpüğü satın al, 5 kg el temizleme yıkama köpüğü satış

 

  • Ürün görselleri temsili olarak verilmiştir. Sevki yapılan ürünle yukarda resmi olan ambalaj şekli ve ürüne ait renk değerleri arasında farklılık olabilmektedir.
  • Burada bulunan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım talimatı veya kullanım tavsiyesi değildir.Kullanım amacınıza uygun küçük denemelerle ürünün kullanım oranını , kullanım şeklini, üretiminize uygunluğunu siz belirleyebilirsiniz.
  • Bu ürünleri el yüz ve gözünüze temas ettirmeyiniz, yutmayınız
  • Ürünün kullanım kılavuzunda yazıldığı gibi kullanınız.