ULTRASONİK YIKAMA KİMYASALI

Ultrasonik Yıkayıcı

  • Ürün Kodu: AC107.30000
  • Kargo Ücreti: Kargo Bedava
  • Ambalaj: 30 lt
343,62 TL

Molix AC 107 Ultrasonik Parça Yıkama Kimyasalı 30 litre

Ambalaj 

: 

30 Lt

Formu

 Alkali Bazli

Ürün Menşei 

: 

Türkiye 

Kullanım Oranı

: 

Kullanım Alanı ve Kir Yoğunluğuna Göre %1 - %5 Oranında

Fiziksel Hali 

: 

Sıvı 

Sevkiyat Bilgisi 

: 

Gaziantep veya İstanbul

Molix AC 107 Ultrasonik Parça Yıkama Kimyasalı Özellikleri:

Molix AC 107 Ultrasonik parça yıkama kimyasalı; Yer yıkama makineleri, basınçlı yıkama makinaları ve ultrasonik banyolar için köpüğü ayarlı yağ sökücüdür.

• Sıcak ve soğuk su ile seyreltilerek kullanılabilir.

• Biyolojik olarak parçalanabilir.

• %100 güvenli bir üründür, yanıcı değildir.

• Konsantre olduğundan çok ekonomiktir.

Molix AC 107 Ultrasonik Parça Yıkama Kimyasalı Kullanım Alanları:

Molix AC 107 Ultrasonik parça yıkama kimyasalı otomatik parça yıkama makineleri ve zemin temizleme makineleri için tasarlanmıştır. Parça yıkama makinelerinde yağlı, kirli, pasaklı her türlü parçanın yıkanması için uygundur. Basınçlı yıkama makineleri ile ağır kirli zeminler ve tanklar yıkanabilir. Zemin temizleme makinelerinde her türlü zeminde kullanılabilir. Ultrasonik yıkama makinelerinde de güvenle kullanılabilir.

Molix AC 107 Ultrasonik Parça Yıkama Kimyasalı Kullanım Oranı:

Molix AC 107 Ultrasonik parça yıkama kimyasalı, püskürterek fırçayla veya daldırma yöntemiyle sıcak yada soğuk olarak kullanılır, sıcak uygulama daha iyi sonuç alınmasını sağlar yüksek basınçlı püskürtme makinelerinde %2 zemin temizleme makinelerinde %1-3 ultrasonik makinelerinde %1-5 (kirin yoğunluğuna göre) tavsiye edilir.Önemli Bilgilendirme

**Ürün görselleri temsili olarak verilmiştir. Sevki yapılan ürünle yukarda resmi olan ambalaj şekli ve ürüne ait renk değerleri arasında farklılık olabilmektedir.

** Burada bulunan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım talimatı veya kullanım tavsiyesi değildir.Kullanım amacınıza uygun küçük denemelerle ürünün kullanım  oranını , kullanım şeklini, üretiminize uygunluğunu siz belirleyebilirsiniz.

**Yukarıda yazan maddeleri dikkatle okuyunuz, dikkat etmemenizden kaynaklanan maddi zarar ve ziyanlardan,  kaza ve sağlık sorunlarından firmamız sorumlu değildir.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------    

Ultrasonik güçlü yağ sökücü nerelerde kullanılır, ultrasonik yıkama kimyasalı nerede satılır, ultrasonik yağ alıcı satan firmalar, yer temizleme makinaları için kimyasal satan firmalar,  basınçlı yıkama makinaları için kimyasal satan firmaları, ultrasonik yıkama ürünü kaç lira, ultrasonik yıkama kimyasalı fiyatı, ultrasonik yıkama kimyasallarını nereden bulabilirim, basınçlı yıkama makinaları için kimyasal nereden bulabilirim, köpüğü olmayan yıkama kimyasalı, matal temizleyen ultrasonik kimyasal maddeler, yağ alıcı temizleyiciler, endüstriyel kimyasal satan firmalar, endüstriyel kimyasal satışı yapan firmalar, metal kimyasal temizleyiciler, yer yıkama makinalarında kullanılan kimyasal satan firmalar, ultrasonik temizleyici kimyasallar, parça yıkama makinaları için kimyasallar, endüstriyel kimyasallar, yağ alıcı, ultrasonik yağ sökücüler, ultrasonik makinalarda kullanılan yağ temizleyici, yağ temizleyiciler, parça yıkama kimyasalı, metallerden kurum söken kimyasallar, makina parçası temizleyen kimyasallar, ultrasonikte kullanılan yağ sökücü, ultrasonik makinalarda kullanılan kimyasal, zemin temizleme makinalarında  kullanılan yağ sökücü, basınçlı yıkamalarda kullanılan yağ sökücüler, köpüksüz yıkama ürünü, köpüksüz yıkama kimyasalı, köpüksüz temizleyiciler, ultrasonik yıkama kimyasalı ambalaj fiyatı

  • Ürün görselleri temsili olarak verilmiştir. Sevki yapılan ürünle yukarda resmi olan ambalaj şekli ve ürüne ait renk değerleri arasında farklılık olabilmektedir.
  • Burada bulunan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım talimatı veya kullanım tavsiyesi değildir.Kullanım amacınıza uygun küçük denemelerle ürünün kullanım oranını , kullanım şeklini, üretiminize uygunluğunu siz belirleyebilirsiniz.
  • Bu ürünleri el yüz ve gözünüze temas ettirmeyiniz, yutmayınız
  • Ürünün kullanım kılavuzunda yazıldığı gibi kullanınız.