ISLAK ZEMİN KAYDIRMAZLIK ÜRÜNÜ

Islak Zemin Kayma Önleyici

  • Ürün Kodu: WDC407.60000
  • Kargo Ücreti: Kargo Bedava
  • Ambalaj: 60 lt
1.234,04 TL

WDC 407 Islak Zeminler İçin Kayma Önleyici  – 60 litre

Ambalaj 

: 

2*30

Formu

Islak Zeminler İçin Kayma Önleyici

Ürün Menşei 

: 

Türkiye 

Kullanım Oranı 

: 

1 birim ürün 8 birim su ile seyreltilir

Fiziksel Hali 

: 

Sıvı 

Sevkiyat Bilgisi 

: 

Gaziantep veya İstanbul

WDC 407 Islak Zeminler İçin Kayma Önleyici Özellikleri:

Islak zemin kaydırmazlık ürünü zeminlerin görünümünü, estetiğini ve desenlerin güzelliğini  etkilemeden, yüzeyde gözle görülmeyen boşluklarını doldurarak zeminin ıslak olduğunda kayganlığı etkin olarak ortadan kaldırır.

• Uygulama yüzeyinde herhangi bir renk değişikliğine sebep olmaz

• Islak ve kaygan zeminlere uygulanır.

• Uygulanan yüzeyde etkisini anında gösterir.

• Kullanımı kolaydır.

• Uygulanan yüzeyi aşındırmaz ve zarar vermez.

• Kayma ve düşme riskini tamamen ortadan kaldırır.

• Bakterileri öldürür ve  üremesini önler.

• Çevre dostudur.

• Yemek üretim alanları için uygundur.

WDC 407 Islak Zeminler İçin Kayma Önleyici Kullanım Alanları:

Zeminlerin ıslak olması, parlak ve pürüzsüz olması sonucu düşerek ciddi kazalar olmaktadır. Böyle zeminlerde Molix WDC 407A-B  uygulanarak, insan sağlığını ve güvenliğini tehdit eden bu problem ortadan kalkmaktadır. Molix WDC 407A-B Islak Zeminler İçin Kayma Önleyici Uygulandığı yüzeyin sürtünme katsayısını artırarak kaymayı ve düşmeyi önleyen mükemmel bir üründür. Molix WDC 407A-B  Seramik, fayans, porselen, beton, küvet, taş yüzey, mermer, cilalı yüzeyler, camla kaplı yüzeyler, metal yüzeyler ve bütün kaygan ve ıslak yüzeylerde kullanılabilmektedir. Yüzme havuz çevresi, saunalar, hamamlar, okullar, kreş ve yuvalar, bakım evleri, hastaneler, hava alanları, alışveriş merkezleri, kamu  binaları, fabrika idari binaları, konutlardaki banyo, tuvaletler ve diğer ıslak alanlar. Islak ve kaygan bir zemine sahip her yerde kullanılır. 

WDC 407 Islak Zeminler İçin Kayma Önleyici Kullanım Şekli ve Oranı:

Islak zemin kaydırmazlık ürünü;  Molix WDC 407A  ve Molix WDC 407B olmak üzere 2 farklı solüsyondan oluşur. Siparişinizle bu iki ürün ayrı bidonlarda gelmektedir.

Ürünlerin uygulaması ise 3 aşamada yapılmaktadır;

1.Aşama :  Molix 407A ürününün 1 birimi 8 litre sıcak su ile seyreltilir. Daha sonra uygulama yapılacak zemin Molix 407A  ile yıkanmalı, tamamen durulanmalı nemli ve temiz bir paspasla alınmalıdır. 

2.Aşama :  Molix WDC 407B ürününün 1 birimi 4 litre su ile seyreltilir. Daha sonra zemine yayılır fırça veya sünger ile ovalanarak yedirilir. WDC 407B uygulaması sırasında zeminin kurumasına izin verilmemelidir ve kesinlikle gereken zamandan fazla uygulanmamalıdır. Sulandırılmış solüsyonun uygulama süresi olarak 10-15 dakika yeterlidir.

3.Aşama :  Molix WDC 407A ıslak zeminler için kayma önleyici solüsyonunu ıslak WDC 407B ıslak zeminler için kayma önleyici solüsyonu üzerine yayın ve en az 3 dakika bekleyin. Daha sonra zemindeki ıslaklığı (solüsyonları) alın. Yüzeyi temiz suyla durulayın. İşlem tamamlanmış ve yüzey kullanım için hazır olmuştur.

Molix WDC 407A-B ile uygulama yapılmış zeminde yaklaşık 1 sene kadar kayma olmaz. Bu zaman dolduktan sonra tekrar uygulama yapılır. Özellikle de sürekli ıslak olmak zorunda  olan zeminlerde senede 1 defa yapılacak bu uygulama ile kaymadan kaynaklanan birçok ölümcül kazanın önüne geçmiş olursunuz. Önemli Bilgilendirme

**Ürün görselleri temsili olarak verilmiştir. Sevki yapılan ürünle yukarda resmi olan ambalaj şekli ve ürüne ait renk değerleri arasında farklılık olabilmektedir.

** Burada bulunan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım talimatı veya kullanım tavsiyesi değildir.Kullanım amacınıza uygun küçük denemelerle ürünün kullanım  oranını , kullanım şeklini, üretiminize uygunluğunu siz belirleyebilirsiniz.

**Yukarıda yazan maddeleri dikkatle okuyunuz, dikkat etmemenizden kaynaklanan maddi zarar ve ziyanlardan,  kaza ve sağlık sorunlarından firmamız sorumlu değildir.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------    

 

Islak zemin kaydırmazlık ürünü nerelerde kullanılır, Islak zemin kaydırmazlık ürünü nerede satılır, Islak zemin kaydırmazlık ürünü satan firmalar, zemin kaydırmazlık sıvısı satan firmalar,  zeminlerin kaymasını engelleyen ürün satışı yapan firmalar, Islak zemin kaydırmazlık ürünü kaç lira, Islak zemin kaydırmazlık ürünü fiyatı, zeminlerin kaymasını engelleyen ürünü nereden bulabilirim, ıslak zeminlerde kaymayı engel olan ürünü nereden bulabilirim, ıslak zeminler için kimyasal maddeler, Islak zemin kaydırmazlık ürünü, endüstriyel kimyasal satan firmalar, endüstriyel kimyasal satışı yapan firmalar, zeminlerin kaymasını engelleyici, havuz kenarlarında kaymayı engelleyici ürün satan firmalar, hamamların zemininin kaymasını nasıl engellerim, zeminlerin kaymasını engelleyece ürünler, endüstriyel kimyasallar, zeminlerin kaymamsı için ne yapabilirm, kaydırmazlık ürünü kimyasallar, yerin kaymasını engelleyen ürünler, kaygan zemine nasıl engel olurum, kaygan zeminler için ürünler, yerin kayganlığını alan ürünler.

  • Ürün görselleri temsili olarak verilmiştir. Sevki yapılan ürünle yukarda resmi olan ambalaj şekli ve ürüne ait renk değerleri arasında farklılık olabilmektedir.
  • Burada bulunan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım talimatı veya kullanım tavsiyesi değildir.Kullanım amacınıza uygun küçük denemelerle ürünün kullanım oranını , kullanım şeklini, üretiminize uygunluğunu siz belirleyebilirsiniz.
  • Bu ürünleri el yüz ve gözünüze temas ettirmeyiniz, yutmayınız
  • Ürünün kullanım kılavuzunda yazıldığı gibi kullanınız.