HARÇ BETON SİLİS SÖKÜCÜ

EKO - Beton Mikser Temizleyici

  • Ürün Kodu: AS203.30000
  • Kargo Ücreti: Kargo Bedava
  • Ambalaj: 30 lt
373,35 TL

Molix AS 202 Harç, Çimento, Tortu Temizleyici 30 litre

Ambalaj 

: 

30 Lt

Formu

Asidik Bazlı

Ürün Menşei 

: 

Türkiye 

Kullanım Oranı 

: 

Su ile 1/10 ila 1/40 Oranında Seyreltilerek Kullanılır

Fiziksel Hali 

: 

Sıvı 

Sevkiyat Bilgisi 

: 

Gaziantep veya İstanbul

Molix AS 202 Harç, Çimento, Tortu Temizleyici Özellikleri:

Molix AS 202 harç, çimento, tortu temizleyici ; inşaat sonu oluşan harç, kireç, silis beton kalıntılarının temizliği, beton mikserlerinin temizliği gibi tortu, çimento, kireç kalıntılarının bulunduğu tüm zor temizliklerde kolayca kullanılan asitli özel bir kimyasaldır.

• Konsantre bir üründür, su ile seyreltildiğinden ekonomiktir.

• Çok yönlüdür; hem temizleyici, hem de tortu gidericidir.

• Diğer temizleyici malzemelerin yetersiz kaldığı durumlarda etkilidir.

• Çelik inşaat iskelelerinden harç ve tortuların arındırılmasında etkindir.

• Çok kirli beton yüzeylerin temizliğinde idealdir.

• Bacalar, zemin karoları ve dekoratif tuğlalardaki beyaz çiçeklenmeleri uzaklaştırır.

• Çatılarda oluşan yosunlaşmayı ve diğer organik birikintileri yok eder.

Molix AS 202 Harç, Çimento, Tortu Temizleyici Kullanım Alanları:

Molix AS 202 harç, çimento, tortu temizleyici; Seramik, fayans, camdan alçı, pvc yüzeylerden harcın uzaklaştırılmasında, çimento silolarından, beton karıştırıcı kamyonlardan harç ve çimento kalıntılarının uzaklaştırılmasında güvenle kullanılabilir. Taşlaşmış silis haline gelmiş kireç kalıntılarını metal yüzeylerden sökmek için kullanılır.

Molix AS 202 Harç, Çimento, Tortu Temizleyici Kullanım Oranı:

Molix AS 202 harç, çimento, tortu temizleyici; Su ile 1/10 ila 1/40 oranında seyreltilerek kullanılır. Yüzeye fırça, bez veya püskürtücü ile uygulanıp 5-10 dk. beklenir daha sonra ise bol su ile durulanır. Bu ürün çok konsantre olup asit içerikli bir kimyasaldır. Kullanımında çok dikkatli olunması gerekmektedir.Önemli Bilgilendirme

**Ürün görselleri temsili olarak verilmiştir. Sevki yapılan ürünle yukarda resmi olan ambalaj şekli ve ürüne ait renk değerleri arasında farklılık olabilmektedir.

** Burada bulunan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım talimatı veya kullanım tavsiyesi değildir.Kullanım amacınıza uygun küçük denemelerle ürünün kullanım  oranını , kullanım şeklini, üretiminize uygunluğunu siz belirleyebilirsiniz.

**Yukarıda yazan maddeleri dikkatle okuyunuz, dikkat etmemenizden kaynaklanan maddi zarar ve ziyanlardan,  kaza ve sağlık sorunlarından firmamız sorumlu değildir.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------    

Harç beton silis sökücü nerelerde kullanılır, Konsantre silis sökücü nerede satılır, konsantre harç beton sökücü satan firmalar, beton mikserleri için harç sökücü sökücü kimyasal satan firmalar,  inşaat temizliği için kimyasallar, harç beton silis sökücü kaç lira, inşaat temizleyici kimyasallar, inşaat harçlarını temizleyen kimyasalları nereden bulabilirim, inşaat sonrasında yüzeyleri temizleyen kimyasalları nereden bulabilirim, pvc temizleyici kimyasal, yoğun kireç kalıntılarını temizleyen kimyasal maddeler, çimento sökücü temizleyiciler, endüstriyel kimyasal satan firmalar, endüstriyel kimyasal satışı yapan firmalar, beton mikseri temizleyiciler, inşaat temizliğ için kimyasal satan firmalar, çimento kalıntılarını söken kimyasallar, kireç temizleyen kimyasallar, endüstriyel kimyasallar, beton çözücü, kireç sökücüler, inşaat temizleyici ürünler, harç temizleyiciler, pvc temizleyiciler, metallerden silis söken kimyasallar, makinalardan kireç tortu temizleyen kimyasallar, beton mikserlerine zarar vermeyen harç sökücü, metale zarar vermeyen harç sökücü, metali koruyan silis çözücü,  kireç beton harç tortu sökücüler.

  • Ürün görselleri temsili olarak verilmiştir. Sevki yapılan ürünle yukarda resmi olan ambalaj şekli ve ürüne ait renk değerleri arasında farklılık olabilmektedir.
  • Burada bulunan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım talimatı veya kullanım tavsiyesi değildir.Kullanım amacınıza uygun küçük denemelerle ürünün kullanım oranını , kullanım şeklini, üretiminize uygunluğunu siz belirleyebilirsiniz.
  • Bu ürünleri el yüz ve gözünüze temas ettirmeyiniz, yutmayınız
  • Ürünün kullanım kılavuzunda yazıldığı gibi kullanınız.