BUHAR KAZANI ve KONDENS HATLARI KOROZYON ÖNLEYİCİ

Buhar Kazanı ve Kondens Hatları Korozyon Önleyici - Gıda

  • Ürün Kodu: KZ804.10000
  • Kargo Ücreti: Kargo Bedava
  • Ambalaj: 10 lt
216,41 TL

 Buhar Kazanı ve Kondens Hatları İçin Korozyon Önleyici – 10 litre

Ambalaj 

: 

10 Lt

Türü

Genel temizleme

Ürün Menşei 

: 

Türkiye 

Kullanım Oranı 

: 

Direk uygulanır

Fiziksel Hali 

: 

Sıvı 

Sevkiyat Bilgisi 

: 

Gaziantep veya İstanbul

Buhar Kazanı ve Kondens Hatları İçin Korozyon Önleyici Özellikleri

Molix KZ 803 kondensat devrelerin su buharı yoğuşma bölgelerinde karbondioksite bağlı asidik korozyonu önleyen ve oksijeni uzaklaştıran kimyasal bir üründür. Suyun iletkenliğini yükseltmez. Oksijene bağlı olarak yüksek sıcaklık bölgelerinde oluşabilecek pitting korozyonunu önler ve yüzeyleri pasive eder ve sistemi koruyan pH değerlerine ulaşmayı sağlar. 

Kondens dönüş hatlarında delinmeleri ve bakım masraflarını minimuma indirger ve korozyon ürünü olan metal oksitlerin dönüş suyu ile birlikte kazana yeniden girmesini önler.

Buhar Kazanı ve Kondens Hatları İçin Korozyon Önleyici Kullanım Şekli ve Oranı

Molix KZ 803 doğrudan doğruya degazörün alt bölümüne veya buhar kollektörüne bir dozaj pompası vasıtasıyla ilave edilir. Dozajı ise aşağıda belirtilen parametrelere göre ayarlanır.Kazan suyunun analizi sürekli olarak yapılmalı sertlik, ph, sülfit, demir miktarlarının değerleri optimum miktarların üstüne veya altına düşmemelidir. 

·        Uzaklaştırılacak oksijen miktarı.

·        Kondens suyu dönüş oranı.

·        Suda çözülmüş karbondioksit miktarı.

Sistemin korunmasında ulaşılması gerekli olan optimum pH=8.5-9 değerine ulaşılması.Önemli Bilgilendirme

**Ürün görselleri temsili olarak verilmiştir. Sevki yapılan ürünle yukarda resmi olan ambalaj şekli ve ürüne ait renk değerleri arasında farklılık olabilmektedir.

** Burada bulunan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım talimatı veya kullanım tavsiyesi değildir.Kullanım amacınıza uygun küçük denemelerle ürünün kullanım  oranını , kullanım şeklini, üretiminize uygunluğunu siz belirleyebilirsiniz.

**Yukarıda yazan maddeleri dikkatle okuyunuz, dikkat etmemenizden kaynaklanan maddi zarar ve ziyanlardan,  kaza ve sağlık sorunlarından firmamız sorumlu değildir.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------    

Buhar kazanı korozyon önleyici, Buhar kazanı korozyon önleyici nerede satılır, Buhar kazanı korozyon önleyici ve bakım ürünü satan firmalar, Buhar kazanı korozyon önleyici satışı yapan firmalar, Buhar kazanı korozyon önleyici ve bakım ürünü satış firmaları, Buhar kazanı korozyon önleyici kaç lira, Buhar kazanı korozyon önleyici fiyatları, Buhar kazanı korozyon önleyici bakım ürünü fiyatı, Buhar kazanı korozyon önleyici nereden bulabilirim, Buhar kazanı korozyon önleyici ürünler, buhar kazanına bakım yapan ürünler, Buhar kazanı korozyon önleyici kimyasal satan firmalar, buhar kazanına bakım yapan ürünler, buhar kazanı korozyon önleyici kimyasal firmaları, buhar kazanı bakımında kullanılan kimyasalllar, buhar kazanı bakım kimyasalı fiyatları, buhar kazanı kimyasalları satışını yapan firmalar, su şartlandırma kimyasalları satışı yapan firmalar, buhar kazanı bakım ve temizlik kimyasalları nerede bulunur, buhar kazan korozyon önleyici nerede bulunur, buhar kazanı bakım kimyasalları fiyatları, kazan bakım kimyasalları, kimya fiyatları, buhar kazanı bakım kimyasallarını nereden alabilirim, kazan kimyasalları satan firmalar, buhar kazanı temizleyici ve bakım ürünü satıcıları, buhar kazanı temizleme ve bakım ürünleri kaç para, buhar kazanı korozyon önleyici bakım ürünü satış, buhar kazanı korozyon önleyici satan yerler, buhar kazanı kimyasalları ambalaj fiyatı.

  • Ürün görselleri temsili olarak verilmiştir. Sevki yapılan ürünle yukarda resmi olan ambalaj şekli ve ürüne ait renk değerleri arasında farklılık olabilmektedir.
  • Burada bulunan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım talimatı veya kullanım tavsiyesi değildir.Kullanım amacınıza uygun küçük denemelerle ürünün kullanım oranını , kullanım şeklini, üretiminize uygunluğunu siz belirleyebilirsiniz.
  • Bu ürünleri el yüz ve gözünüze temas ettirmeyiniz, yutmayınız
  • Ürünün kullanım kılavuzunda yazıldığı gibi kullanınız.