BUHAR KAZANI KİREÇ ÖNLEYİCİ

Buhar Kazanı Kireç Önleyici

  • Ürün Kodu: KZ802.10000
  • Kargo Ücreti: Kargo Bedava
  • Ambalaj: 10 lt
188,80 TL

 Buhar Kazanları İçin Kireç Sökücü ve Temizleyici - 10 Litre

Ambalaj 

: 

10 Lt

Türü

Genel temizleme

Ürün Menşei 

: 

Türkiye 

Kullanım Oranı 

: 

Besleme suyunun sertlik değerleriyle orantılı olarak 10 ile 100 ppm arasında dozajlama yapılır

Fiziksel Hali 

: 

Sıvı 

Sevkiyat Bilgisi 

: 

Gaziantep veya İstanbul

Buhar Kazanları İçin Kireç Önleyici Özellikleri

Molix KZ 802; buhar kazanlarında zamanla oluşacak olan kirece engel olur. Su içerisinde bulunan çözünmüş kireç; kazan içerisindeki suyun kaynama sıcaklığına çıkmasıyla beraber kazanın iç yüzeyini kaplar.  Bu kireç miktarı zamanla artar, böylelikle kazana zarar vermeye başlar ve buhar kazanı fonksiyonunu göremez hale gelir. Bu kirecin kazana zarar vermemesi için Molix KZ 802 kireç önleyici kullanılması gerekmektedir. Böylelikle kireç taşlaşmaz, kazan içerisine yapışmaz, suyun içerisinde çöznmüş halde bulunur.

Buhar Kazanları İçin Kireç Önleyici Kullanım Oranı

Molix KZ 802 bu kireç oluşumuna karşı sürekli olarak kesintisiz kullanılmalıdır. Bunun için kazan beslemesine bağlanan dozaj pompası ile otomatik olarak kazana sürekli verilir. Böylelikle kazana ilave olan su miktarına karşılık otomatik olarak kimyasal ilavesi yapılmış olur.

Kazan suyunun analizi sürekli olarak yapılmalı sertlik, ph, sülfit, demir miktarlarının değerleri optimum miktarların üstüne veya altına düşmemelidir. 

Besleme suyunun sertlik değerleriyle orantılı olarak 10 ile 100 ppm arasında dozajlama yapılır


Önemli Bilgilendirme

**Ürün görselleri temsili olarak verilmiştir. Sevki yapılan ürünle yukarda resmi olan ambalaj şekli ve ürüne ait renk değerleri arasında farklılık olabilmektedir.

** Burada bulunan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım talimatı veya kullanım tavsiyesi değildir.Kullanım amacınıza uygun küçük denemelerle ürünün kullanım  oranını , kullanım şeklini, üretiminize uygunluğunu siz belirleyebilirsiniz.

**Yukarıda yazan maddeleri dikkatle okuyunuz, dikkat etmemenizden kaynaklanan maddi zarar ve ziyanlardan,  kaza ve sağlık sorunlarından firmamız sorumlu değildir.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------   

Buhar kazanı kireç önleyici, Buhar kazanı kireç önleyici nerede satılır, Buhar kazanı kireç önleyici ve bakım ürünü satan firmalar, Buhar kazanı kireç önleyici satışı yapan firmalar, Buhar kazanı kireç önleyici ve bakım ürünü satış firmaları, Buhar kazanı kireç önleyici kaç lira, Buhar kazanı kireç önleyici fiyatları, Buhar kazanı kireç önleyici bakım ürünü fiyatı, Buhar kazanı kireç önleyici nereden bulabilirim, Buhar kazanı kireç önleyiciürünler, buhar kazanına bakım yapan ürünler, Buhar kazanı kireç önleyici kimyasal satan firmalar, buhar kazanına bakım yapan ürünler, buhar kazanı kireç önleyici kimyasal firmaları, buhar kazanı bakımında kullanılan kimyasalllar, buhar kazanı bakım kimyasalı fiyatları, buhar kazanı kimyasalları satışını yapan firmalar, su şartlandırma kimyasalları satışı yapan firmalar, buhar kazanı bakım ve temizlik kimyasalları nerede bulunur, buhar kazan kireç önleyici nerede bulunur, buhar kazanı bakım kimyasalları fiyatları, kazan bakım kimyasalları, kimya fiyatları, buhar kazanı bakım kimyasallarını nereden alabilirim, kazan kimyasalları satan firmalar, buhar kazanı temizleyici ve bakım ürünü satıcıları, buhar kazanı temizleme ve bakım ürünleri kaç para, bukar kazanı kireç önleyici bakım ürünü satış, buhar kazanı kireç önleyici satan yerler, buhar kazanı kimyasalları ambalaj fiyatı.

  • Ürün görselleri temsili olarak verilmiştir. Sevki yapılan ürünle yukarda resmi olan ambalaj şekli ve ürüne ait renk değerleri arasında farklılık olabilmektedir.
  • Burada bulunan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım talimatı veya kullanım tavsiyesi değildir.Kullanım amacınıza uygun küçük denemelerle ürünün kullanım oranını , kullanım şeklini, üretiminize uygunluğunu siz belirleyebilirsiniz.
  • Bu ürünleri el yüz ve gözünüze temas ettirmeyiniz, yutmayınız
  • Ürünün kullanım kılavuzunda yazıldığı gibi kullanınız.