BUHAR KAZANI ÇAMUR İNCELTİCİ

Buhar Kazanı Temizlik Ürünü

  • Ürün Kodu: KZ807.30000
  • Kargo Ücreti: Kargo Bedava
  • Ambalaj: 30 lt
492,30 TL

 Molix KZ 807 Buhar Kazanları İçin Çamur İnceltici Dispersan – 30 litre

Ambalaj 

: 

30 Lt

Türü

Genel temizleme

Ürün Menşei 

: 

Türkiye 

Kullanım Oranı 

: 

Kirlilik oranına göre 10 kat seyreltilerek sürülür

Fiziksel Hali 

: 

Sıvı 

Sevkiyat Bilgisi 

: 

Gaziantep veya İstanbul

Molix KZ 807 Buhar Kazanları İçin Çamur İnceltici Dispersan Özellikleri

Molix KZ 807; buhar kazanlarında zamanla oluşmuş çamur ve kirlenmeleri temizlemede kullanılmaktadır. Su içerisinden gelen çeşitli kirlilikler ve mineraller zamanla kazan iç yüzeyini kaplar ve dibe çöker. Bu kirlenmeler zamanla kazana zarar vermekte ve buhar kazanı fonksiyonunu göremez hale gelmektedir. Bu kirlenmelerin kazana zarar vermemesi için belirli zaman aralıklarında bakım yapılmalı ve çamur vb kirlenmelerin temizlenmesi gerekmektedir.

Molix KZ 807 bu kirlenmeleri temizlemekte kullanılan konsantre kimyasal olup kirlenmenin yoğunluğuna göre kazan içerisine ortalama 10 kat su ile seyreltilerek verilir, belirli süre bekletildikten sonra kazan suyu boşaltılarak yıkama yapılır.


Önemli Bilgilendirme

**Ürün görselleri temsili olarak verilmiştir. Sevki yapılan ürünle yukarda resmi olan ambalaj şekli ve ürüne ait renk değerleri arasında farklılık olabilmektedir.

** Burada bulunan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım talimatı veya kullanım tavsiyesi değildir.Kullanım amacınıza uygun küçük denemelerle ürünün kullanım  oranını , kullanım şeklini, üretiminize uygunluğunu siz belirleyebilirsiniz.

**Yukarıda yazan maddeleri dikkatle okuyunuz, dikkat etmemenizden kaynaklanan maddi zarar ve ziyanlardan,  kaza ve sağlık sorunlarından firmamız sorumlu değildir.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------    

 

Buhar kazanı çamur inceltici, nerede satılır, satan firmalar, satışı yapan firmalar, satış firmaları, kaç lira, fiyatları, fiyatı, nereden bulabilirim, buhar kazanını temizleyen ürünler, buhar kazanına bakım yapan ürünler, kimyasal satan firmalar, buhar kazanına bakım yapan ürünler, buhar kazanı temizlemede kullanılan kimyasalllar, buhar kazanı kimyasalları, su şartlandırma kimyasalları, buhar kazan temizleyici nerede bulunur, kazan bakım kimyasalları, kimyasal fiyatları, nereden alabilirim, ürünü satıcıları, kaç para, satan yerler, ambalaj kilo litre kg fiyatı.

  • Ürün görselleri temsili olarak verilmiştir. Sevki yapılan ürünle yukarda resmi olan ambalaj şekli ve ürüne ait renk değerleri arasında farklılık olabilmektedir.
  • Burada bulunan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım talimatı veya kullanım tavsiyesi değildir.Kullanım amacınıza uygun küçük denemelerle ürünün kullanım oranını , kullanım şeklini, üretiminize uygunluğunu siz belirleyebilirsiniz.
  • Bu ürünleri el yüz ve gözünüze temas ettirmeyiniz, yutmayınız
  • Ürünün kullanım kılavuzunda yazıldığı gibi kullanınız.