UZUN KONDENS HATLARI İÇİN ASİT KOROZYONU ÖNLEYİCİ

uzun kondens hatları için asit korozyonu önleyici

  • Ürün Kodu: KZ805.10000
  • Kargo Ücreti: Kargo Bedava
  • Ambalaj: 10 lt
229,63 TL

Uzun Kondens Hatları İçin Asit Korozyonu Önleyici – 10 litre

Ambalaj 

: 

10 Lt

Fiziksel Hali 

: 

Sıvı 

Ürün Menşei 

: 

Türkiye 

Sevkiyat Bilgisi 

: 

Gaziantep veya İstanbul

      

Uzun Kondens Hatları İçin Asit Korozyonu Önleyici Özellikleri

Molix KZ 805; kazanların uzun hatlarında oluşan karbonik asit korozyonunu önleyen ve hatların ömrünü uzatan özel bir kimyasaldır.

Suyla beslenen ve suyun buharlaştığı bu sistemlerde buhardan kaynaklanan korozyon, buhar sisteminin iç ünitelerine zamanla zarar verir. Korozyon metallere zarar veren bir oluşumdur; suyun dolandığı hatları zamanla çürütür, delinme ve akmalara sebep olur.

Kısaca yukarda anlattığımız olayda buhardan kaynaklanan asit korozyonu hatlara zarar verir. Bu oluşumları önlemek için uzun kondens hatlarında asit korozyon önleyici kullanılması şarttır.

Molix KZ 805; nötralize edici kimyasallar içerir. Bu ürün asit korozyonunu önleyerek sisteminizin korunmasını sağlayabilirsiniz.  Önemli Bilgilendirme

**Ürün görselleri temsili olarak verilmiştir. Sevki yapılan ürünle yukarda resmi olan ambalaj şekli ve ürüne ait renk değerleri arasında farklılık olabilmektedir.

** Burada bulunan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım talimatı veya kullanım tavsiyesi değildir.Kullanım amacınıza uygun küçük denemelerle ürünün kullanım  oranını , kullanım şeklini, üretiminize uygunluğunu siz belirleyebilirsiniz.

**Yukarıda yazan maddeleri dikkatle okuyunuz, dikkat etmemenizden kaynaklanan maddi zarar ve ziyanlardan,  kaza ve sağlık sorunlarından firmamız sorumlu değildir.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------    

Uzun kondens hatları için asit korozyonu önleyici nerelerde kullanılır, Uzun kondens hatları için asit korozyonu önleyici nerede satılır, Uzun kondens hatları için asit korozyonu önleyici satan firmalar, buhar kazanları kondens hatları için asit korozyonu önleyici satan firmalar, Uzun kondens hatları için asit korozyonu önleyici ürün satışı yapan firmalar, Uzun kondens hatları için asit korozyonu önleyici kaç lira, Uzun kondens hatları için asit korozyonu önleyici fiyatı, Uzun kondens hatları için asit korozyonu önleyici ürünü nereden bulabilirim, asit korozyonunu önleyen kimyasalı nereden bulabilirim, kazan kimyasalları, buhar kazan kimyasalları satan firmalar, kazan kimyasalları satışı yapan firmalar, buhar kimyasalları satan firmalar, buhar kazanını koruyucu kimyasallar, buhar kazanı için kimyasal ürünler, endüstriyel kimyasallar, buhar kazanı korozyon önleyiciler, kazan kimyasalları, su şartlandırma kimyasalları, Uzun kondens hatları için asit korozyonu önleyici 30 kg ambalaj fiyatı.

 

  • Ürün görselleri temsili olarak verilmiştir. Sevki yapılan ürünle yukarda resmi olan ambalaj şekli ve ürüne ait renk değerleri arasında farklılık olabilmektedir.
  • Burada bulunan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım talimatı veya kullanım tavsiyesi değildir.Kullanım amacınıza uygun küçük denemelerle ürünün kullanım oranını , kullanım şeklini, üretiminize uygunluğunu siz belirleyebilirsiniz.
  • Bu ürünleri el yüz ve gözünüze temas ettirmeyiniz, yutmayınız
  • Ürünün kullanım kılavuzunda yazıldığı gibi kullanınız.