SICAK SU DOLAŞIM SİSTEMLERİ KOROZYON ÖNLEYİCİ

Sıcak Suyun Gezdiği Hatları Koruyucu

  • Ürün Kodu: KZ806.10000
  • Kargo Ücreti: Kargo Bedava
  • Ambalaj: 10 lt
203,20 TL

Sıcak Su Dolaşım Sistemi İçin Korozyon Önleyici – 10 litre

Ambalaj 

: 

10 Lt

Fiziksel Hali 

: 

Sıvı 

Ürün Menşei 

: 

Türkiye 

Sevkiyat Bilgisi 

: 

Gaziantep veya İstanbul

      

Sıcak Su Dolaşım Sistemi İçin Korozyon Önleyici Özellikleri

Molix KZ 806 kazanla veya başka yollarla ısınan sıcak suyun gezdiği sistemlerde kullanılan ve bu sisteme ait boruları koruyan ömrünü uzatan özel bir kimyasaldır.

Suyla beslenen ve suyun ısındığı bu sistemlerde sudan kaynaklanan korozyon, ısıtma sisteminin iç ünitelerine zamanla zarar verir. Korozyon metallere zarar veren bir oluşumdur; suyun dolandığı boru ve petekleri zamanla çürütür, delinme ve akmalara sebep olur.

Kısaca yukarda anlattığımız olayda suyun oluşturduğu korozyon sıcak su sistemine zarar verir. Bu oluşumları önlemek için korozyon önleyici kullanılması şarttır.

Kapalı ısıtma sistemlerinde su kaybı çok az olduğu için, düşük miktarlarda Molix KZ 806 korozyon önleyici kimyasal kullanarak sisteminizin korunmasını sağlayabilirsiniz.  


Önemli Bilgilendirme

**Ürün görselleri temsili olarak verilmiştir. Sevki yapılan ürünle yukarda resmi olan ambalaj şekli ve ürüne ait renk değerleri arasında farklılık olabilmektedir.

** Burada bulunan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım talimatı veya kullanım tavsiyesi değildir.Kullanım amacınıza uygun küçük denemelerle ürünün kullanım  oranını , kullanım şeklini, üretiminize uygunluğunu siz belirleyebilirsiniz.

**Yukarıda yazan maddeleri dikkatle okuyunuz, dikkat etmemenizden kaynaklanan maddi zarar ve ziyanlardan,  kaza ve sağlık sorunlarından firmamız sorumlu değildir.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------    

Sıcak su dolaşan sistemleri için korozyon önleyici nerelerde kullanılır, Sıcak su dolaşan sistemleri için korozyon önleyici nerede satılır, Sıcak su dolaşan sistemleri için korozyon önleyici satan firmalar, Sıcak su dolaşan sistemleri için korozyon önleyici satan firmalar, Sıcak su dolaşan sistemleri için korozyon önleyici ürün satışı yapan firmalar, Sıcak su dolaşan sistemleri için korozyon önleyici kaç lira, Sıcak su dolaşan sistemleri için korozyon önleyici fiyatı, Sıcak su dolaşan sistemleri için korozyon önleyici ürünü nereden bulabilirim, kalorifer ve boyler borularını koruyucu kimyasalı nereden bulabilirim, kalorifer boyler hamam borularını koruyan ürünler, su şartlandırma kimyasalları satan firmalar, su kimyasalları satışı yapan firmalar, soğutma su kimyasalları satan firmalar, sıcak su borularını koruyucu kimyasallar, sıcak suyun gezdiği borular için kimyasal ürünler, endüstriyel kimyasallar, Kapalı devre ısıtma sistemi korozyon önleyiciler, su kimyasalları, ısıtma sistemi kimyasalları, sıcak su sistemleri için koruyucu kimyasal 30 kg ambalaj fiyatı.

 

  • Ürün görselleri temsili olarak verilmiştir. Sevki yapılan ürünle yukarda resmi olan ambalaj şekli ve ürüne ait renk değerleri arasında farklılık olabilmektedir.
  • Burada bulunan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım talimatı veya kullanım tavsiyesi değildir.Kullanım amacınıza uygun küçük denemelerle ürünün kullanım oranını , kullanım şeklini, üretiminize uygunluğunu siz belirleyebilirsiniz.
  • Bu ürünleri el yüz ve gözünüze temas ettirmeyiniz, yutmayınız
  • Ürünün kullanım kılavuzunda yazıldığı gibi kullanınız.