BUHAR KAZANI KİREÇ SÖKÜCÜ

Buhar Kazanı Temizlik Ürünü

  • Ürün Kodu: KZ808.10000
  • Kargo Ücreti: Kargo Bedava
  • Ambalaj: 10 lt
153,64 TL

 Buhar Kazanları İçin Kireç Sökücü ve Temizleyici - 10 Litre

Ambalaj 

: 

10 Lt

Türü

Genel temizleme

Ürün Menşei 

: 

Türkiye 

Kullanım Oranı 

: 

kirlenmenin yoğunluğuna göre kazan içerisine ortalama 10 kat su ile seyreltilerek verilir

Fiziksel Hali 

: 

Sıvı 

Sevkiyat Bilgisi 

: 

Gaziantep veya İstanbul

 

Buhar Kazanları İçin Kireç Sökücü ve Temizleyici Özellikleri:

Molix KZ 808; buhar kazanlarında zamanla oluşmuş kireçleri temizlemede kullanılmaktadır. Su içerisinden gelen kireç; kazana bakım yapılmaz ise veya doğru kimyasallar kullanılmazsa zamanla kazan iç yüzeyini kaplar. Bu kirlenmeler zamanla kazana zarar vermekte ve buhar kazanı fonksiyonunu göremez hale gelmektedir. Bu kirlenmelerin kazana zarar vermemesi için kirecin temizlenmesi gerekmektedir. Daha sonra ise sürekli olarak kireç önleyici kullanılarak kireç oluşumunun engellenmesi gerekmektedir.

Buhar Kazanları İçin Kireç Sökücü ve Temizleyici Kullanım Şekli ve Oranı:

Molix KZ 808; kazan içinde oluşmuş kireci temizlemekte kullanılan konsantre kimyasal olup kirlenmenin yoğunluğuna göre kazan içerisine ortalama 10 kat su ile seyreltilerek verilir, belirli süre bekletildikten sonra kazan suyu boşaltılarak yıkama yapılır. Daha sonra alkali temizlik ürünüyle kazan içinin nötralize edilmesi daha sağlıklı bir sonuç alınması için önemlidirÖnemli Bilgilendirme

**Ürün görselleri temsili olarak verilmiştir. Sevki yapılan ürünle yukarda resmi olan ambalaj şekli ve ürüne ait renk değerleri arasında farklılık olabilmektedir.

** Burada bulunan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım talimatı veya kullanım tavsiyesi değildir.Kullanım amacınıza uygun küçük denemelerle ürünün kullanım  oranını , kullanım şeklini, üretiminize uygunluğunu siz belirleyebilirsiniz.

**Yukarıda yazan maddeleri dikkatle okuyunuz, dikkat etmemenizden kaynaklanan maddi zarar ve ziyanlardan,  kaza ve sağlık sorunlarından firmamız sorumlu değildir.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Buhar kazanı kireç sökücü, nerede satılır, satan firmalar, satışı yapan firmalar, satış firmaları, kaç lira, fiyatları, fiyatı, nereden bulabilirim, buhar kazanını temizleyen ürünler, buhar kazanına bakım yapan ürünler, kireç  sökücü kimyasal satan firmalar, buhar kazanı temizleyici kimyasallar, kimyasalı fiyatları, satışını yapan firmalar, su şartlandırma kimyasalları, buhar kazan temizleyici nerede bulunur, fiyatları, kimya fiyatları, kazan kimyasalları satın al, satıcıları, kaç para, satış, satan yerler, kg kilo litre ambalaj fiyatı.

  • Ürün görselleri temsili olarak verilmiştir. Sevki yapılan ürünle yukarda resmi olan ambalaj şekli ve ürüne ait renk değerleri arasında farklılık olabilmektedir.
  • Burada bulunan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım talimatı veya kullanım tavsiyesi değildir.Kullanım amacınıza uygun küçük denemelerle ürünün kullanım oranını , kullanım şeklini, üretiminize uygunluğunu siz belirleyebilirsiniz.
  • Bu ürünleri el yüz ve gözünüze temas ettirmeyiniz, yutmayınız
  • Ürünün kullanım kılavuzunda yazıldığı gibi kullanınız.