ALÜMİNYUM TEMİZLEYİCİ ve PARLATICI (DURULAMASIZ)

Alüminyum Temizleyici Parlatıcı - Klima, Petek, Serpantin Temizleyici

  • Ürün Kodu: AC104.10000
  • Kargo Ücreti: Kargo Bedava
  • Ambalaj: 10 lt
168,50 TL

Alüminyum Temizleyici Parlatıcı - (Asit İçermez)  - 10 Litre 

Ambalaj 

: 

10 Lt 

Formu 

Su Bazlı 

Ürün Menşei 

: 

Türkiye 

Kullanım Oranı 

: 

Kir Yoğunluğuna Göre 25 Kata Kadar Sulandırarak

Fiziksel Hali 

: 

Sıvı 

Sevkiyat Bilgisi 

: 

Gaziantep veya İstanbul

Alüminyum Temizleyici Parlatıcı Özellikleri:

Alüminyum temizleyici parlatıcı; asit içermeyen formülasyonu ile alüminyum yüzeylerdeki kiri, yağı ve oksidi metale zarar vermeden bünyesine alarak temizler ve parlatır. Alüminyum temizleyici ürünümüz asit içermeyen bir formülasyona sahip olduğu için güvenle kullanılabilen bir üründür ve fırçalamaya gerek olmadan  kısa süre içinde işlemini tamamlar. Köpürerek dik yüzeylere tutunur ve kiri/oksit bünyesine alır.

• Asitli bir ürün olmadığından dolayı, güvenle kullanılır.

• Kuvvetli bir üründür,  kısa bir sürede yüzeyi fırçalama gerektirmeden temizler.

• Ekonomik bir üründür, 10 ile 25 kata kadar su ile çoğaltarak kullanılır.

• Alüminyum soğutma ve ısıtma yüzeylerini temizleyerek enerjiden tasarruf sağlar.

• Oksitlenen, kurum ve tozla dolan, kirlenen alüminyum petekleri, filtre ve boruları temizler.

Alüminyum Temizleyici Parlatıcı Kullanım Alanları:

Alüminyum temizleyici parlatıcı, alüminyum araç kasaları, boyanmamış alüminyum yüzeyler, motor blokları, tamirhaneler, makineler, bürolar, hastaneler vb. ayrıca klima dış ünitelerinin alüminyum serpantin, radyatör ve peteklerin boruların temizlenmesi ve parlatılmasında kullanılır.

 Alüminyum Temizleyici Parlatıcı Kullanım Oranı:

Alüminyum temizleyici parlatıcı; Kirin yoğunluğuna göre ürünü 25 kata kadar sulandırarak püskürtme veya sirkülasyon yöntemiyle tatbik edilir. Uygulama yapıldıktan sonra köpürme başlar. Oluşan köpürme ürünün çalışmaya başladığını gösterir. Köpürme başladıktan 5-10 dakika sonra yüzey bol su ile durulanmalıdır. Yüzeyde ürün kalıntısı olmamalı ve kurumamalıdır.Önemli Bilgilendirme

**Ürün görselleri temsili olarak verilmiştir. Sevki yapılan ürünle yukarda resmi olan ambalaj şekli ve ürüne ait renk değerleri arasında farklılık olabilmektedir.

** Burada bulunan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım talimatı veya kullanım tavsiyesi değildir.Kullanım amacınıza uygun küçük denemelerle ürünün kullanım  oranını , kullanım şeklini, üretiminize uygunluğunu siz belirleyebilirsiniz.

**Yukarıda yazan maddeleri dikkatle okuyunuz, dikkat etmemenizden kaynaklanan maddi zarar ve ziyanlardan,  kaza ve sağlık sorunlarından firmamız sorumlu değildir.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Alüminyum temizleyici nerelerde kullanılır, alüminyum temizleyici nerede satılır, alüminyum temizleyici satan firmalar, klima temizleyici satan firmalar,  klima temizleyici kimyasal firmaları, alüminyum temizleyici kaç lira, klima temizleyici fiyatı, alüminyum temizleyici kimyasal nereden bulabilirim, klima petek temizleyici kimyasal nereden bulabilirim, alüminyum temizleyici kimyasal, klima temizleyen kimyasal maddeler, alüminyum klima petek temizleyiciler, endüstriyel kimyasal satan firmalar, endüstriyel kimyasal satışı yapan firmalar, metal kimyasal temizleyiciler, metal temizleyen kimyasal satan firmalar, alüminyum bakım kimyasalları, alüminyum temizlik yapan kimyasallar, endüstriyel kimyasallar, alüminyum temizleyici ve parlatıcı, alüminyum parlatıcı, klima temizleyici satış firmaları, alüminyum temizlemede kullanılan kimyasallar, klima temizleyici satış, klima temizleyiciyi nereden alabilirim, serpantik temizleyici satan firmalar, alüminum temizleyici ambalaj fiyatları.

  • Ürün görselleri temsili olarak verilmiştir. Sevki yapılan ürünle yukarda resmi olan ambalaj şekli ve ürüne ait renk değerleri arasında farklılık olabilmektedir.
  • Burada bulunan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım talimatı veya kullanım tavsiyesi değildir.Kullanım amacınıza uygun küçük denemelerle ürünün kullanım oranını , kullanım şeklini, üretiminize uygunluğunu siz belirleyebilirsiniz.
  • Bu ürünleri el yüz ve gözünüze temas ettirmeyiniz, yutmayınız
  • Ürünün kullanım kılavuzunda yazıldığı gibi kullanınız.